Naša vízia

Veríme, že kvalitnú starostlivosť si zaslúži každá pleť bez ohľadu na vek, pohlavie a stav pleti.

Efektívna starostlivosť o pleť by mala byť dostupná pre každého. So správnymi výrobkami, solídnou rutinou a trpezlivosťou môže skutočne každý získať  žiarivú a zdravú pokožku. Kladieme dôraz na správne a pohodlné používanie produktov. Dokonalá pokožka neexistuje, ale vidieť zlepšenie stavu a vzhľadu Vašej pleti je veľmi úžasné!

Nájsť správne výrobky môže byť náročné. Bežným príkladom sú ľudia s pokožkou náchylnou na akné. V nádeji, že si pleť dobre vyčistia použitím agresívnych výrobkov, si narušia prirodzenú bariéru pokožky a koža je vysušená a podráždená. Chceme našim zákazníkom ponúknuť informácie o základoch starostlivosti o pleť, ako pleť udržiavať  zdravú a pomôcť vytvoriť efektívnu rutinu, ktorú denne radi vykonávajú.

Náš príbeh

Keď sme v  roku 2013 spustili ROSEMONT.sk, predstavili sme si obchod s prírodnou kozmetikou, ktorá ponúka predovšetkým slovenské a české značky prírodnej kozmetiky – v bežnej drogérií nedostupné. Pozorne sme počúvali našich zákazníkov v predajni, ktorí nás nasmerovali o aké značky majú záujem a ktorá kozmetika im naozaj pomáha. Takto postupne sme do ponuky zaradili kórejskú kozmetiku (ktorá je tiež prírodná) a kozmetiku s aktívnymi látkami (Geek & Gorgeous, BASICLAB Dermocosmetics).

Snažíme sa, aby bol náš obchod miesto, kde sa so zákazníkmi zaobchádza ako s priateľom. Dúfame, že nakupovanie u nás bolo pozitívnym zážitkom a budete sa s nami tešiť na nové zaujímavé značky a inovatívne produkty.

Ďakujeme, že ste o nás  povedali svojim priateľom, známym a rodinným príslušníkom. Ďakujeme za všetky Vaše pozitívne správy a za to, že sme sa stali súčasťou Vášho každodenného života.

ROSEMONT, miesto, kde má každý prístup k vynikajúcej starostlivosti o pleť.

Ing. Deniska Mančíková