Ľubovníkový (Trezalkový) olej 200/100ml Nobilis Tilia

Nový produkt

upokojujúce účinky na pokožku

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 1 bod. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 1 bod potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,20 €.


19,60 € s DPH

  • 200ml plast
  • 100ml sklo

Popis:
Ľubovníkový olej sa využíva pre svoje upokojujúce účinky. Je vhodný pre pri starostlivosti o namáhanú pokožku po nadmernom slnení. Používa sa ako masážny podporný prostriedok pri zníženej vitalite pokožky. Ľubovníkový olej dodáva pokožke potrebné bioaktívne látky, ktoré zvyšujú jej odolnosť. Je vyrobený len z kvetov tradičným spôsobom. Kvet ľubovníka je ručne zbieraný v čase priaznivého postavenia mesiaca a lúhovaný výhradne prirodzeným slnečným svitom. Získaný produkt má sýto červenú farbu a príjemnú arómu. Vôňa je spôsobená ľubovníkovou silicou. Kvet obsahuje katechínové triesloviny, flavónové glykozidy, rutín, quercetin, červený hypericín, živicu, organické kyseliny, provitamín A, vitamín C a ďalšie. Nepoužívať pri slnení!


Použitie:
Použite ku kozmetickej masáži tváre, dekoltu či k aromaterapeutické masáži celého tela. Možno ho miešať s inými rastlinnými olejmi a podľa žiaduceho účinku ho dopĺňať éterickými olejmi. Pridajte 1 kávovú lyžičku do kúpeľa, počas kúpeľa pri ne olej na pokožke a po dôkladnom rozotrení navodí príjemný pocit pružnosti a elasticity.


Zloženie:
Hypericum Perforatum Flower Extract, Olea Europaea Fruit Oil

Typ pleti všetky typy pleti
Zloženie 100% natural
Objem 200ml
Certifikát CPK

Napísať názor

Ľubovníkový (Trezalkový) olej 200/100ml Nobilis Tilia

Ľubovníkový (Trezalkový) olej 200/100ml Nobilis Tilia

upokojujúce účinky na pokožku

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop