Kategórie

Informácie

Nové produkty

Denná rutina: Starostlivosť o citlivú pleť s Annemarie Borlind

Denná rutina: Starostlivosť o citlivú pleť s Annemarie Borlind

CITLIVÁ POKOŽKA


Začervenanie, pocity sťahovania a pnutia, vyrážky, štípanie a svrbenie sú len jednými zo symptómov citlivej a podráždenej pokožky. Nerovnováha flóry pokožky sa takisto odrzkadľuje hypersenzitivitou na ingrediencie použité v kozmetike. Počet ľudí s citlivou pleťou sa neustále zvyšuje z roka na rok. Línia ZZ SENSITIVE od ANNEMARIE BÖRLIND bola špeciálne vyvinutá pre požiadavky citlivej pleti a mladšie vyzerajúcej pleti s potrebou regenerácie.

PREČO JE LÍNIA ZZ SENSITIVE TAKÁ VÝNIMOČNÁ? Čo robí líniu ZZ SENSITIVE takú špeciálnu je jej duálny účinok:

1. Prebiotický a probiotický komplex normalizuje citlivú pokožku, a zlatá orchidea reguluje pH pokožky, ktorá je často príliš vysoká v pokožke, ktorá je citlivá.

2. Normalizácia znamená, že teraz môže byť aj pokožka, ktorá je citlivá, ošetrovaná starostlivosťou s  aktívnymi regeneračnými ingredienciami. Normalizačný účinok našich produktov dennej a nočnej starostlivosti má absolútne inovatívny účinok v starostlivosti o citlivú pokožku. Benefity tejto starostlivosti môžu byť tak maximálne naplnené.

Citlivá a jemná pokožka potrebuje špeciálnu starostlivosť. Produktová línia ZZ SENSITIVE system anti-stress obsahuje dokonale nakombinované aktívne ingrediencie v produktoch pre mladú ako aj zrelú pleť. Striktne neobsahuje žiadne látky, ktoré by mohli vyvolať nežiadúce podráždenia, línia ZZ SENSITIVE sa zameriava na normalizáciu pokožky - to znamená, že vďaka aktívnym a účinným ingredienciám prirodzene posilňuje ochrannú kožnú bariéru. Inovatívny prebiotický a probiotický komplex reguluje prirodzenú obranyschopnosť, posilňuje pokožku, stabilizuje imunitný systém pleti a prináša flóru pokožky späť do rovnováhy. 

POSILNENIE. UKĽUDNENIE. OCHRANA.

Ukľudňuje podráždenie a zápal, redukuje začervenanie pleti, čím pomáha redukovať citlivosť pleti a buduje tak jej obranyschopnosť. Pocit pnutia vymizne, vzniká pocit uvolnenej a zrelaxovanej pleti. Dochádza k normalizácii citlivej pleti vďaka novej receptúre obohatenej o nové aktívne ingrediencie po prvý krát.

1. ČISTENIE - Jemná Čistiaca Emulzia

Jemná čistiaca emulzia ZZ Sensitive System Anti-Stress od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je vhodná ako prvý krok pleťovej starostlivosti o citlivú pokožku, ktorá reaguje hypersenzitívne na teplo, chlad, stres, vône, konzervanty či farbivá a často sa prejavuje podráždením či začervenaním. Je vhodná na  každodenné čistenie pre mladšiu citlivú i zrelšiu citlivú pleť.

Jemná čistiaca emulzia s obsahom prírodných ingrediencií jemne a šetrne čistí pokožku tváre, krku a dekoltu. Obsahuje inovatívny prírodný prebiotický a probiotický komplex, ktorý napomáha regulovať prirodzené pH pokožky, normalizuje ju počas čistenia a vytvára na nej ochranný film. Tieto inovatívne prírodné komplexy prinášajú kožnú flóru späť do rovnováhy. Normalizujú pokožku, podporujú rast prospešných baktérií, ktoré ju udržujú zdravú a v optimálnej kondícii.

Pokožka je vďaka tomuto kozmetickému prípravku dokonalo pripravená na druhý krok pleťovej starostlivosti - tonizáciu.
Pravidelným používaním jemnej čistiacej emulzie sa viditeľne zvyšuje odolnosť pleti a zmierňuje jej citlivosť.

 • Jemne a šetrne čistí citlivú pleť
 • Upokojuje a normalizuje pokožku
 • Zvyšuje odolnosť a zmierňuje citlivosť pleti

Pleť zanecháva hebkú a hydratovanú.

Aplikácia:

Naneste ráno a večer krúživými pohybmi na pokožku a následne opláchnite teplou vodou. Pokračujte druhým krokom pleťovej starostlivosti.

2. POSILNENIE - Posilňujúci Pleťový gél

Posilňujúci Pleťový Gél ZZ SENSITIVE System Anti-Stress od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je vhodný ako druhý krok pleťovej starostlivosti  (tonizácia al. posilnenie) o citlivú pokožku, ktorá reaguje hypersenzitívne na teplo, chlad, stres, vône, konzervanty či farbivá a často sa prejavuje podráždením či začervenaním.

Prírodný posilňujúci pleťový gél hydratuje pokožku až do hlbších vrstiev. Obsahuje inovatívny prebiotický a probiotický komplex, ktorý má na pleť normalizačný účinok a pripravuje ju na následnú optimálnu dennú a nočnú starostlivosť. Podporuje aj účinky zlatej orchidey,  ktorá sa pre svoje upokojujúce účinky využíva v tradičnej čínskej medicíne. Extrakt zo zlatej orchidey v tomto kozmetickom prípravku vracia pokožke rovnováhu, reguluje jej prirodzené pH, zlepšuje funkciu epidermy a redukuje precitlivenosť.

 • normalizuje pleť a pripravuje ju na ďalšiu dennú a nočnú starostlivosť

 • reguluje prirodzene pH pokožky, zlepšuje funkciu epidermy a posilňuje kožnú bariéru

 • upokojuje a uvoľňuje pnutie

Výsledkom používania tohto prírodného kozmetického prípravku  je svieža a uvoľnená pleť.Aplikácia:Aplikujte na vyčistenú pleť ráno a večer jemným vklepaním končekov prstov do pokožky.

3. DENNÁ OCHRANA - denný krém 

Regeneračný denný krém anti-aging - pre pleť nad 35 rokov

Poskytuje citlivej zrelej pleti šetrnú, no účinnú anti-agingovú starostlivosť, ktorá pleť vyhladí a regeneruje, ale zároveň jej nespôsobuje podráždenie.

 • stimuluje obnovu kožných buniek a posilňuje epidermálne tkanivo
 • vyhladzuje vrásky, spevňuje kontúry tváre
 • chráni citlivú zrelú pleť počas dňa

Ochranný Denný krém - do 35 rokov

Ľahké zloženie ponúka jemnú starostlivosť a posilnenie ochrannej bariéri pleti. Zabezpečuje pocit upokojenej pleti. Pravidelným užívaním sa viditeľne zvyšuje odolnosť a zmierňuje citlivosť pleti.

 • chráni pleť pred vonkajšími vplyvmi a posilňuje jej ochrannú bariéru
 • pôsobí upokojujúco a redukuje citlivosť na podráždenia
 • reguluje prirodzené pH v pokožke

Výsledkom je chránená, posilnená a upokojená pleť, ktorá pravidelným používaním nie je taká hypersenzitívna.

4. NOČNÁ STAROSTLIVOSŤ - nočný krém

Regeneračný Nočný krém Anti-aging - nad 35 rokov

Poskytuje citlivej zrelej pleti šetrnú, no účinnú anti-agingovú večernú starostlivosť, ktorá pleť cez noc hĺbkovo zregeneruje a vyhladí, ale zároveň jej nespôsobuje podráždenie.

 • hĺbkovo regeneruje počas noci a stimuluje obnovu kožných buniek
 • vyhladzuje vrásky, spevňuje kontúry tváre
 • dodáva mladší vzhľad

Posilňujúci Nočný krém do 35 rokov

Hypersenzitívnu pleť počas noci hĺbkovo regeneruje a upokojuje.

 • hĺbkovo regeneruje a upokojuje pleť
 • optimalizuje pH v pokožke a redukuje podráždenie

Výsledkom pravidelného používania je posilnená a upokojená pleť.

5. STAROSTLIVOSŤ O OČNÉ OKOLIE - Regeneračný Očný krém

Regeneračný očný krémZZ SENSITIVE System Anti-Stress od ANNEMARIE BÖRLIND je špeciálne určený ako starostlivosť o očné okolie pre ľudí, ktorí majú citlivú pleť. Očný krém s inovatívnym prírodným zložením starostlivo regeneruje, upokojuje a vyhladzuje citlivú pokožku očného okolia. Intenzívne ju upokojuje a redukuje vrásky.

Jednou z jeho aktívnych prírodných látok je zlatá orchidea, ktorá pomáha regulovať prirodzené pH v pokožke, zmierňuje podráždenie a posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pleti.

 • regeneruje a upokojuje
 • redukuje vrásky

Výsledkom používania je vyhladená a upokojená pokožka očného okolia.

Aplikácia:

Ráno a večer naneste na vyčistenú a tonizovanú pleť očného okolia. Jemne vmasírujte.

6. DOPLNKOVÁ STAROSTLIVOSŤ

SOS Sensitive 15ml Annemarie Börlind

Intenzívny prírodný koncentrát Beauty Shot S.O.S. Sensitive od ANNEMARIE BÖRLIND je určený ako doplnková posilňujúca starostlivosť o citlivú pleť, ktorá precitlivene reaguje na teplo,chlad či stres a ďalšie faktory a tiež má sklony k začervenaniu. Predstavuje okamžitú dávku vysoko koncentrovaných a mimoriadne účinných aktívnych látok pre pleť.

Obsahuje patentovaný aktívny rastlinný komplex DEFENSIL PLUS - extrakt z balónovca, ríbezľového oleja a slnečnicového oleja, ktorý okamžite upokojí pokožku, stiahne podráždenie a začervenanie. Koreň sladkého drievka pôsobí dodatočne protizápalovo.

 • upokojuje a zmierňuje
 • zjemňuje začervenanie pokožky
 • stabilizuje ochrannú bariéru pokožky
 • pôsobí proti podráždeniam

Enzýmový peeling 30g ANNEMARIE BÖRLIND

Prírodný peeling v inovatívnej práškovej forme bez mechanických peelingových častíc dokonalo a do hĺbky čistí pokožku. Aktívne rastlinné enzýmy uvoľňujú odumreté kožné bunky a aktivujú revitalizáciu existujúcich.  Navyše výrazne zjemňujú, vyhladzujú a omladzujú pleť. Tá je po jeho aplikácii viditeľne zamatovo hebká, hladká, rozjasnená a zbavená nerovností. Bio aloe vera z certifikované-ho poľnohospodárstva navyše pokožku pri každom použití peelingu zásobí dôležitými aminokyselinami, vitamínmi a minerálmi. Kozmetický produkt je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej. 

Aplikácia:

Používajte každodenne ráno a/alebo večer po umytí pleti a odlíčení. Nasypte si trochu prášku do dlane, speňte ho v dlani v malom množstve vody, potom naneste na navlhčenú tvár a nechajte približne 1 minútu pôsobiť. Následne opláchnite vodou. Vydrží až 100 aplikácií. Enzýmový peeling plnohodnotne nahradí akýkoľvek iný čistiaci prípravok na pleti. Je vhodný aj na čistenie nalíčenej pleti. Pokračujte v starostlivosti o pleť obvyklým spôsobom alebo podľa potreby použite pleťovú masku.

Senzitívna krémová maska 75ml Annemarie Börlind

Krémová prírodná maska je určená na ošetrenie citlivej pleti so sklonmi k začervenaniu a podráždeniu. Upokojuje a zjemňuje. Aktívny patentovaný prírodný komplex z extraktu z balónovníka, ríbezľového oleja a koncentrátu slnečnicového oleja bol špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku, má okamžite upokojujúci účinok na pokožku, znižuje začervenanie i pnutie pleti. Táto prírodná pleťová maska posilňuje ochranné mechanizmy pleti a prirodzenú kožnú bariéru. Účinky jej používania sú ihneď viditeľné a dlhodobé. Pleť je upokojená a je v rovnováhe. Tento kozmetický produkt odporúčame ako masku na noc pre vyváženie a upokojenie podráždenej pleti.

Aplikácia: Nanášajte na vyčistenú pleť, vynechajte oblasť okolo očí. Nechajte pôsobiť 10 až 15 minút, následne jemne vmasírujte do pokožky. Nezmývajte, maska sa kompletne absorbuje do pokožky. Aplikujte 1 až 2 krát týždenne.

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop