Kategórie

Informácie

Nové produkty

Kórejska starostlivosť o pleť získava každým rokom celosvetovo viac a viac nadšených priaznivcov. A to celkom oprávnene. Jej základné postupy sa opierajú o fyziologické funkcie pokožky a preto dosahujú také skvelé výsledky, a to bez ohľadu na typ pleti. Nejde o to mať čo najviac produktov, ale skôr o to mať tie správne produkty, ktoré robia správne veci a používať ich v správnom poradí.
Pleťové séra sú produkty s vysokou koncentráciou aktívnych látok, takže stačia 2-3 kvapky a o vašu pleť bude nadštandardne postarané. Dokážu oveľa účinnejšie a rýchlejšie a hlavne adresnejšie bojovať proti nedostatkom pleti a napomáhať jej regenerácii. Sú skvelým doplnkom do základnej rutiny.
Starostlivosť o dehydrovanú pleť s Annemarie Borlind
Esteticus je inovatívny rad sér a starostlivosti proti vráskam na báze trehalózy, peptidov, retinolu a troch účinných foriem vitamínu C: kyseliny askorbovej, askorbylglukozidu, askorbyl-tetraizopalmitátu, ďalej kyseliny ferulovej, prírodného vitamínu E a kyseliny hyalurónovej s rôznymi veľkosťami častíc. Vhodná pre všetky typy pleti. Prípravky a séra nielen že pomáhajú v boji proti procesom starnutia pokožky, ale prinášajú so sebou aj ďalšie výho
Kuperóza sa považuje za skorú formu Rosacey. V počiatočnej fáze sa ako prvé objaví dočasné začervenanie v oblasti líc a nosa. Tak ako kuperóza pokračuje, krvné preťaženie vyústi do vzniku rozšírených kapilár a vzniku nových cievok, ktoré sú charakteristické oslabenou elasticitou a zvýšenou priepustnosťou. Neskôr začervenanie postupuje, až sa môže stať trvalé.
Showing 1 to 5 of 16 (1 Pages)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop