Kategórie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Značky Počet značiek: 35

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 35 položiek
 • 2sis

  2SIS cosmetics

  • Prírodná – organická, bio, bez chemicky spracovaných zložiek, bez umelých prísad, výťažky z prírodných zdrojov a rastlín
  • Ekologická – šetrná k prírode, z prírodných materiálov, bez palmového oleja
  • Starostlivá – čistá, príjemná, jemná, upokojujúca, voňavá, estetická
  • Originálna – dve sestry reprezentujúce dve schopnosti - alchýmiu a dizajn, ručná výroba, moderný štýl a príbeh
  • Empatická – radosť, optimizmus, spokojnosť, láska, mierumilovnosť

 • Acorelle

  Značka Acorelle vznikla v roku 2005 vo Frespech, malej dedinke v srdci severozápadu Francúzska. Acorelle ponúka širokú škálu prírodných a bio výrobkov: parfumov, výrobkov pre depiláciu, starostlivosť o telo a starostlivosť pre bábätká.

 • Alga Maris

  Alga Maris je bio opaľovacia kozmetika s certifikátom ECO CERT. Francúzsky výrobca Laboratoires de Biarritz sa špecializuje na výrobu bio opaľovacích krémov inšpirovaných prírodou. Tak ako je vajíčko chránené svojou škrupinou a vnútornou membránou, ich produkty poskytujú dvojitú odpoveď proti škodlivým účinkom Slnka. Pri hľadaní optimálnej ochrany kože a lepšieho rešpektovania životného prostredia používajú Laboratoires de Biarritz len minerálne filtre. Minerálne filtre sú veľmi jemné mikronizované prášky s vysokou úrovňou pokrytia: tvoria na koži tenkú ochrannú vrstvu, ktorá zachytáva slnečné lúče. Tieto pigmenty sú veľmi dobre tolerované a majú tú výhodu, že nemajú vedľajšie účinky súvisiace s alergiou alebo toxicitou. Sú okamžite aktívne a chránia pred UVB, UVA a HEV. Na rozdiel od chemických filtrov sú neškodné, bez nanočastíc, ekologické, neznečisťujú a nemenia morský ekosystém.

  Alga Maris vám ponúka zdravú a bezpečnú ochranu pre slnečným žiarením. Výsledkom intenzívneho výskumu Laboratória Biarritz sú účinné opaľovacie prípravky, kde hlavnou aktívnou zložkou je jedinečná kombinácia minerálnych slnečných filtrov a komplex antioxidantov Alga-gorria®.

 • Avril

  Avril bola založená v apríli 2012. Poslaním kozmetiky Avril je vyrábať bio-kozmetiku dostupnú pre každú ženu. Avril má 4 základné hodnoty: kvalita, ekológia, cena a služby.

 • BOMB COSMETICS

  Bomb Cosmetics je výrobca prírodnej kozmetiky z Veľke Británie. Bomb Cosmetics bola založená pred 14 rokmi. Vyrába prírodnú, zábavnú a cenovo dostupnú ručne výrábanú kozmetiku pre kúpeľ, telo, tvár a sprchové prípravky. Exportuje svoj rozmanitý sortiment výrobkov po celom svete do viac ako 45 krajín.

 • Couleur Caramel

  FRANCÚZSKA ZNAČKA COULEUR CARAMEL BOLA NA TRH UVEDENÁ V ROKU 2003 AKO PRVÁ PROFESIONÁLNA DEKORATÍVNA KOZMETIKA V BIO KVALITE. 

  Cieľom značky je nielen robiť ženy krásne, ale aj zdravé a zodpovedné voči životnému prostrediu. 

  Naše špičkové bio produkty spĺňajú vysoké kritéria profesionálnej  a vizážistickej kozmetiky vhodnej aj pre klientky s extrémne citlivou pleťou, ktorých neustále pribúda. 

 • Curanatura

  Kefky CURANATURA boli vyvinuté s cieľom vytvoriť zdravotne ideálnu zubnú kefku pre jej používateľov. Pýšia sa mottom "Zdravá zubná kefka!". 

 • DULCIA natural

  Kozmetika Dulcia natural je poctivá, živá kozmetika, založená na báze rastlinných a bylinných extraktov, čistých esenciálnych olejov, vzácnej ružovej vody a aloe vera. Dary prírody využíva, aby boli Vašim každodenným zdrojom krásy, harmónie a potešenia. Aby pre každého z Vás priniesli veľký kus prírody tvorí originálne receptúry a postupy, neustále pracuje na vývoji a dopĺňaní sortimentu.

 • e.l.f.

  Profesionálna dekoratívna kozmetika dostupná pre všetkých. Vysoká kvalita, luxusný design, priaznivé ceny.

  e.l.f. je revolučná kozmetická spoločnosť, ktorá prekračuje rámec tradičného líčenia. Vznikla v USA v roku 2004, dynamicky sa rozvíja  a pôsobí  vo veľa krajinách po celom svete. 

 • Eco Tools

  Vedúca značka v oblasti prírodnej kozmetiky, veľmi obľúbená čo sa týka kozmetických štetcov. Všetky produkty tejto značky sú robené s úctou k Zemi. Eco Tools zaručuje 100% použitie organických materiálov a striktne vylučuje možnosť testovania svojich výrobkov na zvieratách.

 • Ecodenta

  Produkty ústnej hygieny Ecodenta spájajú modernú vedu a prírodu. Vyrobené sú z ekologických a prírodných materiálov bez škodlivých šumivých alebo abrazívnych zložiek. Určite zmenia váš postoj k ústnej hygiene.

 • EOS

  EOS balzam je tu a prináša nám hladké pery. Známy pre svoje malé guľaté balzamy na pery s návykovou chuťou. EOS balzamy sú na 95% organické, 100% prírodné a plné antioxidantov a vitamínov. 

  Neobsahujú paraben ani vazelinu. Obsahuje antioxidanty, vitamín E, ukľudňujúce bambucké maslo a jojobový olej. EOS balzam na pery udržuje pery vlhké, mäkké a senzačne hladké.

 • Havlíkova prírodná apotéka

  Našimi zákazníkmi obľúbená bio kozmetika Havlíkova prírodná apotéka vyrába čisto prírodné produkty.  Základom sú účinné tradičné receptúry českého lekárnika minulého storočia PhMr. Karla Havlíka.

 • Indian natural haircare

  V Indii, kde henna vďaka výnimočným klimatickým a pôdnym podmienkam dosahuje najvyšších kvalít, sa v biologickom hospodárstve sa pestuje jedinečná najemno zomletá a 3x filtrovaná, čistá indická henna, z ktorej sú vyrobené produkty Indian natural haircare.

 • Jack and Jill

  Jack N‘ Jill založili manželia Justin a Rachel z Austrálie, ktorí sa po narodení svojho prvého dieťaťa rozhodli vytvoriť tú absolútne najbezpečnejšiu a najchutnejšiu zubnú pastu pre deti.

 • Jemnô

  Čerstvá značka s jemným názvom, pod ktorým sa skrývajú voňavé produkty z čistého sójového vosku. Na trh bola uvedená len v decembri 2016, no za krátku dobu svojej existencie si našla množstvo priaznivcov. 

 • KHADI

  "Khadi" predstavuje vo svojej pôvodnej definícii látku, tkaninu, ktorá je vyrobená výhradne z ručne spriadanej priadze na krosnách. Podľa tradícií tisícročného indického remeselného umenia sa táto látka vyrába z vlny, bavlny alebo z hodvábu. Výroba prebieha vo vidieckych oblastiach celej Indie. Tkaniny Khadi sú tak jemné, že 15 metrov dlhá šatka prejde prsteňom a meter štvorcový látky váži iba 10 gramov.

 • Konjac Sponge Co.

  Originálny a najväčší výrobca špongií Konjac, dodáva výrobky najvyššej kvality do Veľkej Británie, Európy a zvyšku sveta. Konjac, z ktorého sú vyrobené ich špongie, sa pestuje na úrodných sopečných kopcov na ostrove Jeju v Južnej Kórei. Chránený ostrov Jeju v zozname svetového dedičstva UNESCO je preslávený ako nedotknutá oblasť výnimočnej krásy.

 • Lavera

  Lavera je kvalitná prírodná kozmetika zameraná predovšetkým na citlivú pleť. Prírodná kozmetika Lavera je certifikovaná certifikátom pre prírodnú kozmetiku BDIH.

  Lavera obsahuje len 100% rastlinné zložky a z nich mnohé sú v biokvalite. 

 • liqoil - pharm

  SLOVENSKÁ KOZMETIKA

  Liqoil - pharm je spoločnosť, ktorá Vám prináša jedinečné kozmetické výrobky: suché oleje na pleť a telo. 

 • Mylo

  Mylo bola založená v roku 2013. Mylo vyrába kozmetiku pre celú rodinu a aj pre štvornohého miláčika.

  "Nezabúdaj, že najdôležitejšie je zdravie tvojho tela... preto ho rozmaznávaj!"

  BARB z Mylo

 • Navia

  Slovenská kvalitna kozmetika, ktorá vyrába produkty s jednoduchým zložením, ale vysokým obsahom prírodných účinných látok, ktoré prirodzene podporujú funkciu pokožky. Preto aj názov NAVIA - je odvodený z latinského výrazu „SILA PRÍRODY“, čo vystihuje myšlienku práce NAVIA.

 • Nobilis Tilia

  Česká značka s tradíciou od roku 1994. Vysoká kvalita  aromaterapeutických produktov je zaručená nezávislým certifikátom. Je dokázané, že prírodné éterické oleje majú schopnosť prenikať hlboko do ľudského organizmu, prispievajú k zlepšeniu fyzického zdravia a duševnej pohody. To je jednou z hlavných predností aromaterapeutickej kozmetiky v porovnaní s kozmetikou klasickou.

 • Physicians Formula

  Je spoločnosť so 75 ročnou tradíciou. Všetko sa začalo vtedy, keď sa rozhodol alergológ, Dr. Frank Crandall vytvoriť pre svoju ženu kozmetiku, ktorá by bola vhodná na jej veľmi citlivú pleť. Netušil, že vďaka tvorbe týchto produktov sa mu neskôr podarí zmeniť aj tvár dnešnej kozmetiky. S kozmetikou, ktorú vyrobil bola jeho žena tak spokojná, že sa ju rozhodli posunúť ďalej. Netrvalo dlho a úspech na seba nenechal dlho čakať. Keď sa im podarilo úspešne sa udržiavať, premýšľali, čo nové by ešte mohli svojim zákazníkom ponúknuť. Rozhodli sa okrem dekoratívnej kozmetiky ponúknuť aj pleťovú kozmetiku. Známa je napríklad ich rada s argánovým olejom. 

 • Ponio

  PONIO je slovenská značka ručne robenej kozmetiky - prírodných mydiel, masážnych kociek, dezodorantov a šampúchov (tuhých šampónov). Výrobky sú všetky ručne robené v menších množstvách s maximálnou poctivosťou, aby ste dostali do rúk vždy kvalitný výrobok. Používa vlastné receptúry a postupy, ktoré neustále zdokonaľuje.

 • puroBIO Cosmetics

  Talianska značka PuroBIO Cosmetics sa zrodila roku 2014 z túžby vytvoriť prírodný a organický make-up bez použitia škodlivých látok a testovania na zvieratách. Výrobky sú navrhnuté tak, aby boli čo najviac ekologické. 

 • RaE Prírodná kozmetika

  RAE Prírodná kozmetika je rodinná manufaktúra z Beskýd,
  ktorá sa zaoberá výrobou prírodnej kozmetiky. Originálne drevené dózy si vyrábajú sami.

 • real Techniques

  Pri vzniku kozmetickej spoločnosti Real Techniques boli dve sestry, Samantha a Nicole Chapman, ktoré boli už od narodenia obklopené vizážistickými pomôckami. Ich teta bola jednou z najlepších vizážistiek v Londýne. Líčila také významné anglické osobnosti ako napríklad princeznú Dianu či Davida Bowieho. 

 • Saloos

  Produkty prírodnej a bio kozmetiky SALUS a SALOOS sú vyrábané z rastlinných olejov lisovaných za studena, bioolejov a prírodných esenciálnych olejov. V závislosti od klimatických podmienok, ako je množstvo slnečného žiarenia, zrážok , pôdnych živín a teplota, sa môže každou úrodou líšiť vôňa a farba rastlinných olejov. Produkcia a zber v takomto poľnohospodárstve sú prísne kontrolované, nesmú sa používať umelé  látky, ako sú syntetické farbivá, ropné produkty, parfémy, konzervanty a látky pochádzajúce z mŕtvych zvierat. Tieto zmeny  však v žiadnom prípade neuberajú našim produktom na kvalite.

 • Salt of the earth

  Prírodné minerálne deodoranty - prírodná ochrana pred nežiadúcimi pachmi a bielymi fľakmi

  Prírodné kryštálové deodoranty (dezodoranty) fungujú na princípe čistej prírodnej ochrany. Na mieste aplikácie zanechajú tenkú vrstvu soli - potasium alum (kamenec). Táto látka bola používaná ako deodorant po stáročia. Zabraňuje rastu baktérii spôsobujúcich zápach v podpazuší bez toho, aby Vám zablokovali potné žľazy. Vaše telo sa naďalej zbavuje nebezpečných škodlivín avšak bez nepríjemného zápachu.

 • SIWAK

  Siwak je prírodná kefka na zuby, vytvorená z koreňa alebo vetvičky stromu Salvadora Persica, používaný pre ústnu a zubnú hygienu už tisíce rokov.

 • Skin Blossom

  Účinná organická kozmetika pre krásu Vašej pokožky a vlasov

  Každý si zaslúži krásnu, zdravú pokožku a vlasy. Preto SkinBlossom vyrobilo prírodné produkty z účinných organických zložiek bez zbytočne vysokej ceny. Všetky produkty sú schválené nezávislou organizáciou Soil Association a sú taktiež registrované Vegan Society ako vhodné pre vegánov.

 • Soaphoria

  Kozmetika inšpirovaná prírodou, vyrobená s láskou.

  Kvalitná slovenská značka organickej a prírodnej kozmetiky, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

  Všetky výrobky sú 100% vegetariánske.

 • Urtekram

  Spoločnosť Urtekram bola založená v Dánsku je hlavný yýrobca BIO potravín a prírodnej kozmetiky v Škandinávii.

 • ZAO Organic makeup

  ZAO organic make-up je francúzska značka organickej dekoratívnej kozmetiky, ktorá vyšla na svetlo sveta v januári 2012. Jej špecifikom je inovatívny a ekologický nápad, ktorý je založený na opätovnom dopĺňaní alebo vymieňaní obsahu po jeho spotrebovaní. ZAO vyvinulo v laboratóriách zložky, ktoré zabezpečujú 100% prírodný obsah každého produktu. Ten je obohatený o aktívne zložky prispievajúce k výraznejšiemu pozitívnemu účinku na pleť.

Zobrazených 1 - 12 z 35 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop