Kategórie

Informácie

Nové produkty

Značky Počet značiek: 61

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 61 položiek
 • Acorelle

  Značka Acorelle vznikla v roku 2005 vo Frespech, malej dedinke v srdci severozápadu Francúzska. Acorelle ponúka širokú škálu prírodných a bio výrobkov: parfumov, výrobkov pre depiláciu, starostlivosť o telo a starostlivosť pre bábätká.

 • Agrokarpaty Plavnica

  Liečivé rastliny, ktoré sú vo výrobkoch firmy AGROKARPATY, s.r.o. v Plavnici, sa pestujú v ekologicky nezaťaženom prostredí oblasti Pienin a Magury pod Vysokými Tatrami. To isté platí aj o rastlinách z divo rastúceho zberu a lesných plodov.Všetky výrobky sú čisté, t.j. bez umelých chutí, farieb a aróm. Preto ich ľudský organizmus dobre prijíma a pozitívne na nich reaguje. Pri spracovávaní zloženia čajových zmesí sa podieľajú poprední odborníci z oblasti fytoterapie z Košíc, Nitry, Bratislavy, Brna a Užhorodu. 

 • Alga Maris

  Alga Maris je bio opaľovacia kozmetika s certifikátom ECO CERT. Francúzsky výrobca Laboratoires de Biarritz sa špecializuje na výrobu bio opaľovacích krémov inšpirovaných prírodou. Tak ako je vajíčko chránené svojou škrupinou a vnútornou membránou, ich produkty poskytujú dvojitú odpoveď proti škodlivým účinkom Slnka. Pri hľadaní optimálnej ochrany kože a lepšieho rešpektovania životného prostredia používajú Laboratoires de Biarritz len minerálne filtre. Minerálne filtre sú veľmi jemné mikronizované prášky s vysokou úrovňou pokrytia: tvoria na koži tenkú ochrannú vrstvu, ktorá zachytáva slnečné lúče. Tieto pigmenty sú veľmi dobre tolerované a majú tú výhodu, že nemajú vedľajšie účinky súvisiace s alergiou alebo toxicitou. Sú okamžite aktívne a chránia pred UVB, UVA a HEV. Na rozdiel od chemických filtrov sú neškodné, bez nanočastíc, ekologické, neznečisťujú a nemenia morský ekosystém.

  Alga Maris vám ponúka zdravú a bezpečnú ochranu pre slnečným žiarením. Výsledkom intenzívneho výskumu Laboratória Biarritz sú účinné opaľovacie prípravky, kde hlavnou aktívnou zložkou je jedinečná kombinácia minerálnych slnečných filtrov a komplex antioxidantov Alga-gorria®.

 • Alkemilla Eco Bio Cosmetic

  ALKEMILLA Eco Bio Cosmetic je talianska prírodná kozmetika, ktorá ponúka certifikované prírodné výrobky šetrné k životnému prostrediu a zvieratám.

 • Alteya Organics

  Alteya organics je výrobca certikovanej bio kozmetiky. Všetky výrobky sú certifikované v Amerike, so svetoznámym certifikátom USDA. Produkty Alteya Organics vyhravajú medzinarodné ocenenia od bio-kozmetických časopisov a organizacií.

 • Annemarie Börlind

  Annemarie Börlind už 60. rokov vyvíja a vyrába vysoko účinné, prírodné produkty starostlivosti o pleť, telo, vlasy a dekoratívnu kozmetiku rovnako s čisto prírodným zložením. Annemarie Börlind vyrába koordinované bio produkty na ošetrovanie pleti v postupných krokoch. Čistenie, posilnenie, denná ochrana, nočná starostlivosť a starostlivosť o oči. Táto systematická starostlivosť zvyšuje účinnosť.

 • Avril

  Avril Cosmetics bola založená v apríli 2012. Poslaním kozmetiky Avril je vyrábať bio kozmetiku dostupnú pre každú ženu. Avril má 4 základné hodnoty: kvalita, ekológia, cena a služba.

 • Basiclab Dermocosmetics

  Značka BasicLab Dermocosmetics bola vytvorená s úmyslom priniesť dermokozmetiku, ktorá prepája prírodu s vysoko pokrokovou technológiou. Chceme sa s vami podeliť o naše vedomosti a skúsenosti, ktoré využívame pri hľadaní zdravia a krásy. Našu receptúru sme vyvinuli tak, aby sme minimalizovali riziko alergických reakcií. V našich výrobkoch na tvár nenájdete pridané parfémy a vo výrobkoch na telo používame hypoalergické vône. Preto sú venované citlivej a náročnej pokožke. Srdcom našej značky sú aktívne látky, preto jasne uvádzame ich koncentráciu.

  Základom dermatokozmetiky BasicLab je podeliť sa o to najlepšie a pomôcť Vám definovať krásu Vaším spôsobom.

  Našou prioritou je účinnosť a bezpečnosť vybraných účinných látok.

  Naše výrobky netestujeme na zvieratách!

 • Benecos

  Som mladá, som hravá a trendy, som nemecká prírodná kozmetika Benecos. Prinášam kúsok prírody pre vaše pery, oči, pleť i vlasy. Neobsahujú parabény, silikóny, syntetické látky, vône a ďalšie ropné zložky. Som vhodná aj na veľmi mladú pleť, ale silu prírody v mojom zložení si užije každý. Nezaťažím, rozjasníme, rozsvietim. Som kamarátkou na každý deň.

 • Benton

  Základné hodnoty BENTON:

  • čistá kozmetika,
  • prírodná kozmetika,
  • netestovaná na zvieratách,
  • eco-friendly,
  • vegan-friendly
 • BigBio

  Naša spoločnosť CANNA s.r.o. bola založená v roku 2004. Od svojho vzniku sa spoločnosť venovala distribúcii prírodnej kozmetiky, rastlinných olejov, doplnkov stravy a taktiež sa podieľala na inovovaní a uvádzaní kozmetických výrobkov na trh. 

 • BioBag

  BioBag ponúka jednoduché a hygienické riešenia pre domácnosti a komerčné kuchyne. Produkty sú certifikované a plne kompostovateľné - priedušné tašky, vrecia do kontajnerov na potravinový odpad, vrecia na potraviny a pre psíkov.  

  Použitie našich vreciek a vriec na zhromažďovanie a kompostovanie organického odpadu pomáha dokončiť prirodzený cyklus vrátením potrebných živín späť do životného prostredia.

 • BIOTURM

  BIOTURM je lekárska BIO kozmetika pre všetkých ľudí s problematickou pokožkou (suchá koža, alergická koža, neurodermatitída, psoriáza, akné atď.).

 • Bo Weevil

  Bo Weevil je Holandská spoločnosť, ktorá ponúka výrobky na báze certifikovanej organickej bavlny, módne a cenovo dostupné už od roku 1990. Významne prispieva k udržateľnejšiemu svetu. 

  Ponuka je široká: celý rad základných produktov ako sú nákupné tašky z biobavlny, vrecká či sieťovky z biobavlny na potraviny, uteráky a mnoho iného.

 • Consorcio Chiclero

  Každý, kto žuje žuvačky Chicza, robí osobný a priamy príspevok k lepšiemu životu pre chiclero a jeho rodinuPoľnohospodárom naďalej zachováva les, kde žijú spolu so svojou rodinou. Takéto kroky vedú k zelenšej planéte .

 • Curanatura

  Kefky CURANATURA boli vyvinuté s cieľom vytvoriť zdravotne ideálnu zubnú kefku pre jej používateľov. Pýšia sa mottom "Zdravá zubná kefka!". 

 • Dado Sens

  DADO SENS dermokozmetika sa špecializuje na dermatologickú kozmetickú starostlivosť pre každého z vás, ktorého krátkodobo alebo dlhodobo trápia problémy s pleťou. Dermatologicky testovaná prírodná starostlivosť o pleť, ktorú sme vyvíjali mnoho rokov v úzkej spolupráci s dermatológmi pomáha aj tej najcitlivejšej pokožke obnoviť jej prirodzenú rovnováhu. Sortiment zahŕňa širokú škálu produktov pre ľudí všetkých vekových skupín s veľmi suchou, podráždenou pokožkou, ako aj alergikov a ľudí s akné, cukrovkou, atopickou dermatitidou, psoriázou alebo ružovkou. Aby by ste sa cítili výnimočne a krásne.

 • Dear Klairs

  Klairs - funkčná kozmetika, ktorá má jednoduché zloženie - obsahuje iba najnutnejšie ingrediencie, 

 • Dr. JART+

  Dr.Jart + je juhokórejská značka starostlivosti o pleť. Vytvoril ju v roku 2004 podnikateľ Lee Jin-wook a dermatológ Dr. Jung Sung-jae. Ich meno je skratkou „Doctor Joins Art“, čo odráža ich filozofiu umiestnenia ako „spojenie dermatologickej vedy a umenia“

  Širokej verejnosti dostupná značka Dr. Jart + (na výrobe produktov sa podieľa skupina 21 dermatológov) v roku 2008 vďaka USFDA certifikátu vstúpila na americký trh, kde čoskoro rovnako ako v iných krajinách našla svojich verných priaznivcov. Ako rástlo portfólio ich produktov (v roku 2009 už bolo vytvorených niekoľko nových radov priamo zameraných na konkrétne problémy, ako sú suchá a citlivá pokožka, akné, póry, starnutie pokožky, starostlivosť o mužskú pokožku), stala sa značka populárnou po celom svete. 

 • DULCIA natural

  Kozmetika Dulcia natural je poctivá, živá kozmetika, založená na báze rastlinných a bylinných extraktov, čistých esenciálnych olejov, vzácnej ružovej vody a aloe vera. Dary prírody využíva, aby boli Vašim každodenným zdrojom krásy, harmónie a potešenia. Aby pre každého z Vás priniesli veľký kus prírody tvorí originálne receptúry a postupy, neustále pracuje na vývoji a dopĺňaní sortimentu.

 • Eco Clean

  Dánska eko drogéria Eco Clean na čistenie domácnosti sú ekologické čistiace prostriedky na umývanie riadu, podlahy, obkladov, zrkadiel, dreva ... Na všetky možné povrchy a veci v domácnosti. Sú šetrné k životnému prostrediu aj k Vám, čo dokazuje certifikátmi EcoCert a EcoCert Cosmos Organics. Všetky ingrediencie sú bio odbúrateľné a 100% vegánske. Balené sú v 100% recyklovateľných obaloch.

 • Ecodenta

  Produkty ústnej hygieny Ecodenta spájajú modernú vedu a prírodu. Vyrobené sú z ekologických a prírodných materiálov bez škodlivých šumivých alebo abrazívnych zložiek. Určite zmenia váš postoj k ústnej hygiene.

 • Förster’s Natural Products

  Förster’s je rodinná firma založená v Nemecku v roku 1862. 

  Spoločne s našimi zamestnancami sme silným spoločenstvom a pracujeme každý deň, aby sme ponúkli prírodnú a ekologickú starostlivosť o telo ako kompletný balík.

 • Geek & Gorgeous

  Geek & gorgeous je populárna značka kozmetiky z Maďarska plnej účinných látok.

 • Gentle day

  Predstavujú výnimočnú súčasť tohto sveta. Preto pristupujeme k ženskému zdraviu zodpovedne a chceme, aby túto výnimočnú starostlivosť pociťovali hlavne počas svojich dní.

 • Herba Vitalis

  Bylinkové tinktúry Herba Vitalis sú kvapky, maceráty v liehu vyrobené zo živých rastlín. Svojou kvalitou, obsahom účinných látok a bioenergiou živých čerstvých rastliniek sú na našom trhu jedinečné

 • Hydrophil

  Spoločnosť bola založená tromi priateľmi Christoph, Sebastian & Wanja z nemeckého námorného mesta Hamburg a toto je ich príbeh. V roku 2014 založili spoločnosť Hydrophil. Názov v preklade znamená milujúci vodu. A dáva to zmysel, pretože vodu milujú. Používajú iba materiály, ktoré sú čisto prírodné, recyklovateľné alebo je možné skompostovať pre pitnú alebo spodnú vodu.

 • I'm From

  I'm From Skincare sa svojím prístupom k transparentnosti odlišuje od ostatných značiek K-beauty.

  V produktoch  I'm From je zoznam všetkých ingrediencií a názov farmy, kde boli zozbierané. Od značky I'm From Fig Range až po I'm From Rice Toner na hyperpigmentáciu nájdete produkty na starostlivosť o pleť, ktoré zvládnu všetky stavy pleti.

 • ILOVEECO

  Sme rodina fascinovaná prírodou, vedou a novými technológiami a vyrazili sme na misiu na záchranu sveta. :-)

 • Indian Natural Hair Care

  V Indii, kde henna vďaka výnimočným klimatickým a pôdnym podmienkam dosahuje najvyšších kvalít, sa v biologickom hospodárstve sa pestuje jedinečná najemno zomletá a 3x filtrovaná, čistá indická henna, z ktorej sú vyrobené produkty Indian natural haircare.

 • iUNIK

  MINIMALISTICKÁ SKIN CARE S iUNIK

  efektívne výrobky starostlivosti o pleť 

  prírodné ingrediencie a rozumné ceny

  iUNIK sleduje jednoduchosť a minimalizmus

  pre priamu a prirodzenú starostlivosť o pleť

 • Jack and Jill

  Jack N‘ Jill založili manželia Justin a Rachel z Austrálie, ktorí sa po narodení svojho prvého dieťaťa rozhodli vytvoriť tú absolútne najbezpečnejšiu a najchutnejšiu zubnú pastu pre deti.

 • KHADI

  Bio farby na vlasy KHADI nielen farbia, ale dávajú vlasom jedinečný lesk a objem. Obsahujú byliny, ktoré sa používajú v ajurvédskej medicíne. Vlasy a vlasovú pokožku vyživujú a ozdravujú prírodnou cestou. Veľmi jemná konzistencia prírodných farieb na vlasy KHADI umožňuje ich pohodlnú a praktickú aplikáciu. Farbiaca pasta sa jednoducho a spoľahlivo nanáša a následne sa z vlasov dobre oplachuje. Všetky rastlinné farby KHADI sa môžu medzi sebou voľne miešať a vytvárať si tak vlastné odtiene.

  Rastlinné farby na vlasy KHADI sa umiestnili na prvom mieste v testovaní kvality rastlinných farieb na vlasy v nemeckom Öko-Teste a sú držiteľmi prestížneho loga "Sehr gut" a sú certifikované BDIH.

 • Kvitok

  Slovenská kvalitna kozmetika, ktorá vyrába produkty s jednoduchým zložením, ale vysokým obsahom prírodných účinných látok, ktoré prirodzene podporujú funkciu pokožky. Preto aj názov NAVIA - je odvodený z latinského výrazu „SILA PRÍRODY“, čo vystihuje myšlienku práce KVITOK.

 • Lavera

  Lavera je kvalitná prírodná kozmetika zameraná predovšetkým na citlivú pleť. Prírodná kozmetika Lavera je certifikovaná certifikátom pre prírodnú kozmetiku BDIH.

  Lavera obsahuje len 100% rastlinné zložky a z nich mnohé sú v biokvalite. 

 • Logona

  LOGONA je nemecká spoločnosť , ktorá sa zaoberá výrobou prírodnej kozmetiky podľa najprísnejších kritérií. Existuje už od roku 1977 a v súčastnosti patrí medzi popredných výrobcov prírodnej kozmetiky v Nemecku.

 • MonPeri

  Česká značka MonPeri bola inšpirovaná reálnymi skúsenosťami mamičiek, ktoré pre svoje deti chceli vymyslieť ešte lepšie a šetrnejšie produkty. A tak sa v roku 2012 zrodila značka MonPeri - vo voľnom preklade "Moja Víla". Víla, ktorá vie, čo je pre našich najmenších najlepšie.

 • Musk

  MYDLÁREŇ U SLEČNY KAPLÁNOVEJ

  Moja tvorivá vášeň prerástla v túžbu pracovať na tom, čo ma baví, venovať sa tomu viac a nie len ako koníčku, ale časom aj úplne naplno. A tak vznikol MusK, moja „Mydláreň u slečny Kaplánovej“.

 • Natracare

  Dámska hygiena Natracare

  Od roku 1989 sa Natracare stal prirodzeným variantom dámskej hygieny - ponúka vysoko kvalitné prírodné produkty, ktoré prospievajú nielen zdraviu, ale tiež i životnému prostrediu.

 • Natura Siberica

  Na Sibíre a Ďaľekom Východe sú zachované chránené územia s unikátnou, jedinečnou flórou. Rastliny tam rastú prirodzene, voľne a vo veľkom množstve.

 • Nobilis Tilia

  Česká značka s tradíciou od roku 1994. Vysoká kvalita  aromaterapeutických produktov je zaručená nezávislým certifikátom. Je dokázané, že prírodné éterické oleje majú schopnosť prenikať hlboko do ľudského organizmu, prispievajú k zlepšeniu fyzického zdravia a duševnej pohody. To je jednou z hlavných predností aromaterapeutickej kozmetiky v porovnaní s kozmetikou klasickou.

 • Noili

  Noili je prírodná kozmetika, ktorá sa vracia k jednoduchosti, čerstvosti a čistote. Je plná vzácnych olejov, vitamínov, omega mastných kyselín a antioxidantov. Bola vytvorená pre radosť z pleti, s láskou k prírode a s rešpektom k vede.

 • Ponio

  PONIO je slovenská značka ručne robenej kozmetiky - prírodných mydiel, masážnych kociek, dezodorantov a šampúchov (tuhých šampónov). Výrobky sú všetky ručne robené v menších množstvách s maximálnou poctivosťou, aby ste dostali do rúk vždy kvalitný výrobok. Používa vlastné receptúry a postupy, ktoré neustále zdokonaľuje.

 • PURITO

  PURITO je kórejská prírodná kozmetika, zabalená v recyklovaných obaloch, zameraná na vysokú kvalitu prírodných zložiek. Purito kozmetika je vhodná pre citlivú pleť. Neobsahuje: PEG, Etanol, Parabény, Minerálny olej, Syntetické parfémy a farbivá, Sulfáty, Phenoxyethanol..

  PURITO je vegánska kozmetika netestovaná na zvieratách.

 • puroBIO Cosmetics

  Talianska značka PuroBIO Cosmetics sa zrodila roku 2014 z túžby vytvoriť prírodný a organický make-up bez použitia škodlivých látok a testovania na zvieratách. Výrobky sú navrhnuté tak, aby boli čo najviac ekologické. 

 • RaE Prírodná kozmetika

  RAE Prírodná kozmetika je rodinná manufaktúra z Beskýd,
  ktorá sa zaoberá výrobou prírodnej kozmetiky. Originálne drevené dózy si vyrábajú sami.

 • real Techniques

  Pri vzniku kozmetickej spoločnosti Real Techniques boli dve sestry, Samantha a Nicole Chapman, ktoré boli už od narodenia obklopené vizážistickými pomôckami. Ich teta bola jednou z najlepších vizážistiek v Londýne. Líčila také významné anglické osobnosti ako napríklad princeznú Dianu či Davida Bowieho. 

 • Saloos

  Produkty prírodnej a bio kozmetiky SALUS a SALOOS sú vyrábané z rastlinných olejov lisovaných za studena, bioolejov a prírodných esenciálnych olejov. V závislosti od klimatických podmienok, ako je množstvo slnečného žiarenia, zrážok , pôdnych živín a teplota, sa môže každou úrodou líšiť vôňa a farba rastlinných olejov. Produkcia a zber v takomto poľnohospodárstve sú prísne kontrolované, nesmú sa používať umelé  látky, ako sú syntetické farbivá, ropné produkty, parfémy, konzervanty a látky pochádzajúce z mŕtvych zvierat. Tieto zmeny  však v žiadnom prípade neuberajú našim produktom na kvalite.

 • Salt of the Earth

  Prírodné minerálne deodoranty - prírodná ochrana pred nežiadúcimi pachmi a bielymi fľakmi

  Prírodné kryštálové deodoranty (dezodoranty) fungujú na princípe čistej prírodnej ochrany. Na mieste aplikácie zanechajú tenkú vrstvu soli - potasium alum (kamenec). Táto látka bola používaná ako deodorant po stáročia. Zabraňuje rastu baktérii spôsobujúcich zápach v podpazuší bez toho, aby Vám zablokovali potné žľazy. Vaše telo sa naďalej zbavuje nebezpečných škodlivín avšak bez nepríjemného zápachu.

 • Sante

  SANTE vyvíja a produkuje svoje výrobky tak, aby spĺňali všetky potreby citlivej a alergickej pokožky. Preto SANTE kladie veľký dôraz na starostlivý výber ingrediencií tak, aby v žiadnom prípade neboli použité vo výrobkoch zložky, ktoré môžu vyvolať alergie. Okrem toho všetky vstupné materiály musia spĺňať tie najprísnejšie kritériá spoločnosti, a to čistotu a nesmú podráždiť pokožku.

 • SIWAK

  Siwak je prírodná kefka na zuby, vytvorená z koreňa alebo vetvičky stromu Salvadora Persica, používaný pre ústnu a zubnú hygienu už tisíce rokov.

 • Soaphoria

  Kozmetika inšpirovaná prírodou, vyrobená s láskou.

  Kvalitná slovenská značka organickej a prírodnej kozmetiky, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

  Všetky výrobky sú 100% vegetariánske.

 • Sonett

  Nemecká eko drogéria Sonett sa vyrába už 40 rokov. Sonett produkty sú priekopníkmi medzi ekologickými čistiacimi prostriedkami. Produkty Sonett sú biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky šetrné k prírode aj užívateľovi.

 • TOPVET

  Topvet môžme považovať za tradičného českého výrobcu prírodnej kozmetiky, doplnkov stravy, veterinárnych prípravkov a zdravotných prostriedkov. Značka Topvet vznikla ako rodinná firma.

 • Urtekram

  Urtekram International A/S je najväčším škandinávskym veľkoobchodníkom s organickými látkami. Pod vlastnou značkou URTEKRAM vyrábajú certifikované výrobky organickej starostlivosti, ako aj výrobky určené pre ľudí trpiacich alergiami. Slovník dánčiny nám hovorí, že "urtekræmmer" je staromódny termín pre obchodníka s korením a bylinkami, alebo obchodný cestujúci predávajúci korenie, liečivé byliny, drogy atď. Iní hovoria, že "urtekræmmer" býval menší kupec, ktorý predával miestne produkty.

  Zakladatelia Urtekram, Lisbeth Daamsgaard a Ronnie McGrail, začínali skoro ako starý "urtekræmmer" s predajňou v Kodani. Dnes by sa takýto obchod stal známym ako miestny obchod s potravinami. Vtedy boli súčasťou úplne nového ducha, so zameraním na ekologické výrobky, čisté prísady a udržateľnosť. A  práve pre toto zameranie rástla spoločnosť a značka Urtekram, odvodená od pôvodného termínu "urtekræmmer".

  Od roku 1972 vyvíjajú a predávajú kvalitnú bio kozmetiku na vlasy a ústnu dutinu. Ich šampóny a zubné pasty sú veľmi účinné s dostupnou cenou a recyklovateľnými obalmi. Majú široký sortiment šampónov pre všetky typy vlasov a vlasovej pokožky. • Wooden Spoon

  WoodenSpoon je bulharská značka prírodnej bio-kozmetiky. Hlavný cieľ kozmetiky je v prvom rade myslieť na svojich zákaznikov a prechovávať k ním zodpovednosť.

  WoodenSpoon kombinuje vo svojom zložení raw a nespracované organické oleje s drahými bylinnými výťažkami, ktoré pomahajú udržiavať zdravú neodolateľnú jemnú pokožku.

  Všetky produkty sú vyrabané podľa extrémne šetrných technológií, ktoré zachovavajú prírodné vlastnosti surovín.

Zobrazených 1 - 12 z 61 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop