Kategórie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Zoznam produktov výrobcu / značky: Urtekram

Urtekram International A/S je najväčším škandinávskym veľkoobchodníkom s organickými látkami. Pod vlastnou značkou URTEKRAM vyrábajú certifikované výrobky organickej starostlivosti, ako aj výrobky určené pre ľudí trpiacich alergiami. Slovník dánčiny nám hovorí, že "urtekræmmer" je staromódny termín pre obchodníka s korením a bylinkami, alebo obchodný cestujúci predávajúci korenie, liečivé byliny, drogy atď. Iní hovoria, že "urtekræmmer" býval menší kupec, ktorý predával miestne produkty.

Zakladatelia Urtekram, Lisbeth Daamsgaard a Ronnie McGrail, začínali skoro ako starý "urtekræmmer" s predajňou v Kodani. Dnes by sa takýto obchod stal známym ako miestny obchod s potravinami. Vtedy boli súčasťou úplne nového ducha, so zameraním na ekologické výrobky, čisté prísady a udržateľnosť. A  práve pre toto zameranie rástla spoločnosť a značka Urtekram, odvodená od pôvodného termínu "urtekræmmer".

Od roku 1972 vyvíjajú a predávajú kvalitnú bio kozmetiku na vlasy a ústnu dutinu. Ich šampóny a zubné pasty sú veľmi účinné s dostupnou cenou a recyklovateľnými obalmi. Majú široký sortiment šampónov pre všetky typy vlasov a vlasovej pokožky.Výrobky spĺňajú najprísnejšie medzinárodné požiadavky kladené na produkty BIO starostlivosti. Kozmetika Urtekram má certifikát ECOCERT.


Čo znamená certifikát BIO pôvodu?


Výrobky starostlivosti o telo majú certifikát BIO pôvodu a neobsahujú ropné deriváty a konzervačné látky. Ecocert je zárukou toho, že spĺňa tie najprísnejšie medzinárodné požiadavky kladené na produkty BIO starostlivosti.


Kozmetika Urtekram je:


  • bez parabénov

  • bez ropných derivátov

  • bez syntetických parfumov

  • vyrobená z rastlinných zložiek

  • (Len balzam na pery obsahuje včelí vosk)

Testované na ľuďoch :), žiadny produkt ani jeho zložky nie sú testované na zvieratách.


Detaily
na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 73 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 73 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop