Katalóg

Výrobca
Certifikát

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Oleje na vlasy

Prostredníctvom vlasových olejov Khadi môžete účinne pestovať kvalitu svojich vlasov a trvalo ju zlepšiť.

Vlasové oleje sú od staroveku známe a osvedčené prípravky, používané v starostlivosti o vlasy. Výrobou podľa ajurvédskych receptúr a postupov majú oleje Khadi svoje typické vlastnosti: príjemnú, exotickú vôňu bylín, ľahkosť, čistotu a rýchle...

Prostredníctvom vlasových olejov Khadi môžete účinne pestovať kvalitu svojich vlasov a trvalo ju zlepšiť.

Vlasové oleje sú od staroveku známe a osvedčené prípravky, používané v starostlivosti o vlasy. Výrobou podľa ajurvédskych receptúr a postupov majú oleje Khadi svoje typické vlastnosti: príjemnú, exotickú vôňu bylín, ľahkosť, čistotu a rýchle vstrebávanie. Môžete nimi aktívne bojovať proti šediveniu vlasov, lupinám, vypadávaniu vlasov a štiepeniu končekov.

Vo vlasových olejoch Khadi nenájdete žiadne syntetické vône, zmyslom vlasových olejov KHADI je len účinnosť receptúr. Obdobne ich farba je daná iba obsiahnutými olejmi a bylinami, neobsahujú žiadne farbivá.

Môžete si byť istí, že vlasové oleje Khadi neobsahujú minerálne oleje, ako je ropná látka parafinum liquidum. Všetky vlasové oleje Khadi sú 100% rastlinného zloženia.

Jednoduché použitie: vmasírujte malé množstvo oleja do pokožky hlavy a do vlasov, nechajte pôsobiť a potom vlasy umyte šampónom obvyklým spôsobom.

Tip: vlasové oleje Khadi Vám tiež pomôžu zaistiť lepšiu stálosť a fixáciu farby vo vlasoch po farbení vlasov rastlinnými farbami Khadi. V tomto prípade votrite do vlasov malé množstvo vlasového oleja nasledujúci deň po aplikácii farby, pred prvým umývaním vlasov šampónom. Olej nechajte pôsobiť cca hodinu. Taktiež ich priebežné používanie zlepšuje stálosť farby vo vlasoch.

Detaily

Oleje na vlasy Počet produktov v kategórii: 4

Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop