Kategórie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Zoznam produktov výrobcu / značky: Noili

Noili je prírodná kozmetika, ktorá sa vracia k jednoduchosti, čerstvosti a čistote. Je plná vzácnych olejov, vitamínov, omega mastných kyselín a antioxidantov. Bola vytvorená pre radosť z pleti, s láskou k prírode a s rešpektom k vede.

FILOZOFIAČERSTVOSŤ


Noili je značka, ktorá sa orientuje na výrobu malých šarží. Naším cieľom je výroba menšieho množstva vždy čerstvých a vysoko účinných pleťových olejov.


V súčasnosti máva pleťová kozmetika 2-3 ročnú trvanlivosť. Noili oleje majú kratšiu trvanlivosť a po otvorení produktu ho odporúčame spotrebovať do 6 mesiacov.


Metódou používanou na predĺženie trvanlivosti krehkých rastlinných olejov je rafinácia. Rafinácia však, žiaľ, mení vlastnosti olejov. Ochudobňuje ich o cenné vitamíny, antioxidanty, fosfolipidy – látky, ktoré sú v starostlivosti o pleť mimoriadne dôležité. Naše oleje sú nerafinované. A to je zárukou, že sú plné synergicky pôsobiacich živín.


Je nutné skladovať Noili oleje v chladničke?


Produkty si zachovajú svoju čerstvosť pri skladovaní pri izbovej teplote (okolo 20°C). Ak túto teplotu nie je možné zabezpečiť (napr. v letných mesiacoch), odporúčame skladovanie v chladničke. Vďaka špeciálnemu sklu však nie je nutné skladovať produkt v tme.


ČISTOTA


V Noili nepoužívame škodlivé kozmetické suroviny, alergény, dráždivé látky, syntetické parfumy, konzervanty a farbivá, nestabilné vitamíny a minerálne oleje. Noili pleťové oleje sú vhodné aj pre veľmi citlivú pleť. Neobsahujú komedogénne látky (neupchávajú póry).


Ľudská pokožka je vysoko absorbčný a zároveň najväčší orgán ľudského tela. Je preto dobré rozmýšľať nad tým, čo na ňu budeme aplikovať. Platí to hlavne pre kozmetické prípravky používané každodenne.


Noili je clean cosmetics ‒ škodlivé a potenciálne škodlivé látky do kozmetiky jednoducho nepatria.


Nepoužívame syntetické konzervanty, parfumy a farbivá ‒ kvôli zvýšenému riziku senzibilizácie pokožky a alergických reakcií. Prihliadajúc na potreby citlivej pleti, nepridávame do kozmetiky určenej na tvár ani esenciálne oleje (riziko nežiadúcej reakcie pri vystavení slnečnému žiareniu). Syntetické konzervanty nahrádzame bezpečným rozmarínovým extraktom.JEDNODUCHOSŤ


Noili poskytuje pleti všetko potrebné pre zachovanie jej sviežosti. Jednoduché receptúry, jednoduchá pleťová starostlivosť.


Popri dômyselnej jednoduchosti a čistote receptúr prináša Noili aj zjednodušenie pleťovej starostlivosti. Priemerný dospelý západný človek používa až 9 kozmetických produktov denne. Štvrtina žien dokonca neuveriteľných 15 produktov denne. Ich kozmetická rutina je komplikovaná a pravdepodobne aj nákladná.


S Noili si vystačíme s malým množstvom produktov. Tento minimalistický prístup je ekonomický a ekologický. A elegantne efektívny. Jeden pleťový olej Noili pleť vyživí, zlepší kondíciu jej ochranného lipidového filmu, zjemní vrásky, vybalancuje mazotvorbu. Okrem toho dokáže účinne zregenerovať aj okolie nechtov (naniesť vatovou tyčinkou) a pridaný do šampónu hydratuje vlasy (1-2 kvapky do dávky šampónu). Živiny, ktoré sú také blahodárne pre pleť, sú rovnako užitočné aj pre vlasy a nechty.


Noili pleťová starostlivosť o starnúcu pleť (+35) pozostáva z nočného anti-aging séra s vitamínom C a pleťového oleja podľa typu pleti. Dva základné (basic) kozmetické produkty – dokonalý minimalizmus s maximálnymi účinkami.


Detaily
Zobrazených 1 - 8 z 8 položiek
Zobrazených 1 - 8 z 8 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop