Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Na opaľovanie

Prajeme Vám príjemné  a bezpečné opaľovanie pri vode aj na kopcoch! :-D Pre deti odporúčame najprv použiť prípravok s SPF50 a viac, po pár dňoch opaľovania môžete použiť nižší faktor. Dôležité je natierať ich viackrát za deň aj keď je opaľovací krém vodeodolný. A večer použiť krém alebo olej po opaľovaní na hydratáciu a upokojenie kože. Deti do ...

Prajeme Vám príjemné  a bezpečné opaľovanie pri vode aj na kopcoch! :-D Pre deti odporúčame najprv použiť prípravok s SPF50 a viac, po pár dňoch opaľovania môžete použiť nižší faktor. Dôležité je natierať ich viackrát za deň aj keď je opaľovací krém vodeodolný. A večer použiť krém alebo olej po opaľovaní na hydratáciu a upokojenie kože. Deti do 3 rokov by sa vôbec nemali dlhodobo vystavovať Slnku. Vždy by mali mať na hlave klobúčik alebo čiapku, prípadne oblečené tričko. 

Všetky nami ponúkané produkty sú v bio kvalite. Nezaťažujú Váš organizmus syntetickými chemickými látkami, ale chránia aj prírodu. Pri plávaní sa do vody neuvoľňujú žiadne životnému prostrediu nebezpečné zlúčeniny.

Detaily

Na opaľovanie Počet produktov v kategórii: 4

Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop