Kategórie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Zoznam produktov výrobcu / značky: liqoil - pharm

SLOVENSKÁ KOZMETIKA

Liqoil - pharm je spoločnosť, ktorá Vám prináša jedinečné kozmetické výrobky: suché oleje na pleť a telo. 

Suchý olej je olej, ktorý umožní pokožke dýchať. Vyživí ju, zabezpečí jej hydratáciu a rýchlo sa vstrebáva. Ide o druh oleja, ktorý po nanesení na pokožku zanecháva zamatový pocit a umožňuje prechod aktívnych látok. Po klasických olejoch ostávame mastný. Prečo tomu tak je? Pretože ich molekuly len veľmi ťažko prechádzajú cez ľudskú pokožku. A práve tento problém sme elegantne vyriešili prostredníctvom „pomocnej" molekulky, ktorá zabezpečí priľnutie oleja k vrchnej vrstve pokožky. Tak umožní prechod účinných látok, jej hydratáciu a ako bonus ešte nebudete mastný. To ocenia podľa mňa najmä páni alebo každý, kto si nechce zamastiť oblečenie.


Porovnanie vstrebateľnosti:


Výhodou suchého oleja je jeho multifunkčnosť. Môžete ho aplikovať na tvár, telo, vlasy či kožičku v okolí nechtov, dá sa použiť aj pod make-up alebo ako náhrada za nočný krém bez toho, aby pleť ostala mastná. 

Výhody suchého oleja oproti klasickému


  • rýchla vstrebateľnosť

  • hydratuje a vyživuje pokožku a vlasy, vhodný aj na strie, jazvy a celulitídu

  • nezanecháva mastný pocit (ani na pokožke ani na vlasoch)

  • vhodný na všetky typy pleti, dokonca aj na mastnejšie

  • kondiačné účinky na vlasy

  • zvyšuje elasticitu pokožky

  • zanecháva zamatový pocit


Suchý olej potrebuje čas, ale nie toľko ako klasický olej. Po nanesení suchého oleja stačí počkať 20 sekúnd maximálne 1minútu v závislosti od druhu použitého oleja. 

Na trhu sa vyskytuje hneď niekoľko suchých olejov alebo len zmesí olejov, ktoré sú označené ako suché. Treba však vziať do úvahy, že pokiaľ olej neobsahuje žiadnu pomocnú molekulu, ale len oleje nemôžeme ho označiť ako suchý. Ďalej je tu rada suchých olejov obsahujúcich cyklomethicone a dimethicone, čo sú minerálne oleje (silikóny) a o ich nie veľmi pôsobivých účinkoch sa dá dočítať kdekoľvek na internete. Naše oleje sú však iné! Obsahujú hneď niekoľko účinných látok naraz, sú bez parabénov, bez silikónov, bez konzervantov a bez parfumov. Mikrobiologicky a dermatologicky testované! Obsahujú esenciálne oleje, ktoré sú v množstve do 0,2% w/w, a teda by nemali spôsobovať alergickú reakciu. To znamená, že od nášho oleja, ktorý vo fľaši nádherne vonia môžete očakávať len krásnu jemnú a vyživenú pokožku, vlasy či nechty. Všetky ponúkané oleje sú multifunkčné. Aj keď je na obale uvedené na telo môžete oleje používať aj na vlasy, tvár či nechty.

Na staršiu tvár sú vhodné najmä mastnejšie typy olejov (avokádový, olivový..), ktoré vedia krásne vyplniť vrásky. Ak použijete náš suchý olej, garantujem vám, že rozdiel budete vidieť už po prvých dňoch používania. Tieto oleje sú vhodnejšie aj pre suchšiu až extrémne suchú pleť. Mastnejšiu pleť určite poteší napríklad marhuľový olej, ktorý má úžasnú schopnosť vstrebateľnosti aj v ne-suchej podobe. Ale ako sa hovorí treba raz vidieť ako tisíckrát počuť alebo čítať ;). Tak neváhajte a vyskúšajte nové produkty vyrobené pre vás priamo tu na našom Slovensku.
Detaily
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop