Kategórie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Zoznam produktov výrobcu / značky: Kvitok

Slovenská kvalitna kozmetika, ktorá vyrába produkty s jednoduchým zložením, ale vysokým obsahom prírodných účinných látok, ktoré prirodzene podporujú funkciu pokožky. Preto aj názov NAVIA - je odvodený z latinského výrazu „SILA PRÍRODY“, čo vystihuje myšlienku práce KVITOK.

Príbeh KVITOKMartina Dudová je zakladateľkou kozmetickej značky Kvitok. Po skončení strednej školy sa rozhodla pre štúdium na lekárskej fakulte v Košiciach. Neskôr pokračovala štúdiom v oblasti chémie a do dnešného dňa pokračuje v treťom stupni vzdelávania.


Práve pri práci v chemickom laboratóriu sa často stretáva s nebezpečnými látkami. Ľudia však nevedomky a dobrovoľne prichádzajú denne do kontaktu s takýmito látkamiprostredníctvom kozmetiky, potravín, farbeného oblečenia, čistiacich prostriedkov v domácnosti...


Rozhodla sa obmedziť to aspoň tam, kde sa dá. Paradoxom teda je, že práve chémia ju priviedla k výrobe nechemických produktov.


V súčasnosti prevádzkuje výrobňu kozmetiky značky KVITOK. Snahou je vytvoriť produkty s jednoduchým zložením, ale vysokým obsahom prírodných účinných látok, ktoré by prirodzene podporili funkciu pokožky


Okrem toho do viacerých výrobkov zakomponovali aj esenciálne oleje s pozitívnym účinkom na organizmus.aromaterapia


Detaily
na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 104 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 104 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop