Kategórie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Zoznam produktov výrobcu / značky: Hydrophil

Spoločnosť bola založená tromi priateľmi Christoph, Sebastian & Wanja z nemeckého námorného mesta Hamburg a toto je ich príbeh. V roku 2014 založili spoločnosť Hydrophil. Názov v preklade znamená milujúci vodu. A dáva to zmysel, pretože vodu milujú. Používajú iba materiály, ktoré sú čisto prírodné, recyklovateľné alebo je možné skompostovať pre pitnú alebo spodnú vodu.

Nepoužívajú žiadne chemické farby. Spolupracujú s firmou, ktorá sa venuje výrobe farieb z prírodných látok. Farby sú odbúrateľné a hlavne nezaťažujú životné prostredie.


Všetky produkty, ktoré spoločnosť vyrába sú vegánske a nie sú testované na zvieratách.


Svoje bambusové výrobky vyrábajú v Číne. Ale chodia tam každý rok na kontrolu. Továreň dobre poznajú a majú neustály prehľad o tom ako proces prebieha a čo sa v továrni deje.


Zároveň spolupracujú s malými firmami v okolí Hamburgu, ktoré zdieľajú ich etické postoje. A aby to bolo fér úplne, tak 10% zo zárobku venujú organizácii Viva con Aqua de Sankt Pauli eV, ktoré sa venuje všemožným vodným témam.


"Našou túžbou je zvyšovať povedomie o udržateľnej spotrebe, férovej ​​výrobe a ochrane životného prostredia", hovoria. Preto si sami vyrábajú svoje produkty, aby mali istotu, že spĺňajú všetky kritériá.


Inými slovami: kázať vodu a vodu i piť. Hydrophil je transparentný a pravdivý, preto mu verí čoraz viac ľudí.

Detaily
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop