Kategórie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Zoznam produktov výrobcu / značky: Havlíkova prírodná apotéka

Našimi zákazníkmi obľúbená bio kozmetika Havlíkova prírodná apotéka vyrába čisto prírodné produkty. Základom sú účinné tradičné receptúry českého lekárnika PhMr. Karla Havlíka.

Predstavujeme Vám skvelú bio kozmetiku plnú liečivých bylín. Čisto prírodné krémy, šampóny a mydlá pre krásu a zdravie Vašej pleti. PhMr. Karel Havlík zastával názor, že najlepšie pomáha sama mocná príroda. Vyrábal kozmetiku podľa vlastných receptúr a zo zdravých prírodných surovín, ktoré si sám zbieral. Zároveň využíval aj tradičné osvedčené receptúry siahajúcu až do 17. storočia.


Havlíkova prírodná apotéka v súčasnosti znovu objavuje kúzlo a silu  takmer zabudnutých receptúr a s rešpektom ich obohacuje o moderné vedecké poznatky a možnosti nových technológií. Na výrobu používa len najkvalitnejšie ingrediencie a liečivé byliny pestujú a zbierajú na vlastných poliach. Má vlastný chov včiel. Využíva tradičné metódy pestovania byliniek ako za čias našich babičiek, keď rastliny vyrastali voľne, bez postrekov a boli silnejšie a účinnejšie.

Detaily
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop