Kategórie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Zoznam produktov výrobcu / značky: Eco Clean

Dánska eko drogéria Eco Clean na čistenie domácnosti sú ekologické čistiace prostriedky na umývanie riadu, podlahy, obkladov, zrkadiel, dreva ... Na všetky možné povrchy a veci v domácnosti. Sú šetrné k životnému prostrediu aj k Vám, čo dokazuje certifikátmi EcoCert a EcoCert Cosmos Organics. Všetky ingrediencie sú bio odbúrateľné a 100% vegánske. Balené sú v 100% recyklovateľných obaloch.

Eco Clean uzrel svetlo sveta v roku 2012, kedy bol založený štyrmi priateľmi, s jediným poslaním vytvoriť prírodné čistiace produkty, ktoré umožnia prepojiť v perfektnej harmónii: udržateľnosť, absolútnu účinnosť a ekonomickú dostupnosť. Eco Clean vzišiel z Heleninej a Tommyho osobných skúseností a frustrácie v pozícii spotrebiteľov a rodičov, ktorí sa snažia zorientovať v chemickej džungli dnešnej doby a chrániť svoje deti v maximálnej možnej miere proti škodlivému pôsobeniu rôznych rizikových substancií v našich každodenných životoch. A tak začali vyvíjať poctivý, avšak účinný produkt, s koreňmi v dánskej pôde, ktorý by nemal nič spoločné s netransparentnou ponukou na trhu. Po niekoľkých rokoch výskumu a náročnej práce nakoniec dospeli k receptúre produktu, ktorý teraz existuje pod menom Eco Clean. Eco Clean zahŕňa škálu produktov, ktoré prispejú k zmene k lepšiemu vo svete. Ide o víziu, ktorú máme na pamäti neustále, a ktorá predstavuje samotný základ našej rastúce firmy.


NAŠA VÍZIA A CIEĽ - SVET BEZ plytvanie zdrojmi


My v Eco Clean pracujeme a spolupodieľame sa na celkovom trvalo udržateľnom rozvoji, smerom k čistejšiemu svetu bez plytvania vzácnymi zdrojmi. Veríme v ekologicky zodpovedná, férová a inovatívne riešenia, ktoré pomáhajú chrániť zdroje našej Zeme a vytvárať podmienky pre lepšiu kvalitu života pre všetkých, teraz aj v budúcnosti. 


NÁŠ SĽUB - JEDNODUCHO a prírodné


Eco Clean je nabíjaný energiou ľudí, ktorí majú vášeň pre svoj odbor, a ktorých víziou je inšpirovať a vzdelávať spotrebiteľov, aby sa stali zodpovednejšími vo svojom prístupe k produktom, ktoré používajú vo svojich každodenných životoch a voči negatívnym dopadom, ktoré používanie týchto produktov môže obnášať . S našimi čistiacimi produktmi chceme poskytnúť neškodlivou alternatívu ku konvenčným čistiacim prípravkom, ktoré často obsahujú veľkú škálu škodlivých chemikálií, a to na úkor životného prostredia a celkového zdravia spotrebiteľov. My v Eco Clean veríme, že dôvera medzi výrobcom a spotrebiteľom je zásadný. Preto chceme byť kompletne transparentný. Jednoduchosť a prírodnosť sú v centre našej pozornosti, keď vyvíjame produkty Eco Clean. Nemáme čo skrývať!

Detaily
na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 19 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 19 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop