Kategórie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Zoznam produktov výrobcu / značky: DULCIA natural

Kozmetika Dulcia natural je poctivá, živá kozmetika, založená na báze rastlinných a bylinných extraktov, čistých esenciálnych olejov, vzácnej ružovej vody a aloe vera. Dary prírody využíva, aby boli Vašim každodenným zdrojom krásy, harmónie a potešenia. Aby pre každého z Vás priniesli veľký kus prírody tvorí originálne receptúry a postupy, neustále pracuje na vývoji a dopĺňaní sortimentu.


"Kozmetika Dulcia natural je poctivá, živá kozmetika. Ten rozdiel určite pocítite sami. Dulcia natural je prírodná kozmetika založená na báze rastlinných a bylinných extraktov, čistých esenciálnych olejov, vzácnej ružovej vody a aloe vera. Tieto dary prírody využívame, aby boli Vašim každodenným zdrojom krásy, harmónie a potešenia. V našom obchode nenájdete stovky produktov, neustále však náš sortiment dopĺňame, a to na základe Vašich potrieb. Budeme radi, ak nám napíšete, že Vám niečo v našich produktoch chýba, a my radi pripravíme kozmetiku na mieru práve pre Vás. Aby sme pre každého z Vás priniesli veľký kus prírody, snažíme sa hľadať originálne receptúry a postupy, neustále pracujeme na vývoji a dopĺňaní sortimentu.


Takmer každá rastlinka, ktorá je pre moderného človeka iba burina, mala pre našich predkov veľký význam. Ak má byť návrat k prírode skutočný, musíme sa znovu naučiť využívať jej dary a veriť jej nekonečnej sile. V Dulcia natural sa snažíme premostiť to najlepšie z minulosti so súčasnými vedeckými poznatkami a vymoženosťami moderného sveta. Naše receptúry výrazne podporujeme vedomosťami z aromaterapie. Aktívne zložky našich krémov veľmi podstatným spôsobom ovplyvňujú vzácne esenciálne oleje a silice. Sú to koncentrované rastlinné esencie, ktoré sú získavané destiláciou pary alebo tlakom za studena. Takýmto spracovaním sa zachováva funkčné spektrum aktívnych zložiek rastliny, ktoré môže byť až 2000 násobne silnejšie ako v prirodzenom stave rastlinky. V našich výrobkoch používame esencie najvyššej terapeutickej kvality, a práve preto majú výrazné účinky na Vašu pokožku ale aj náladu. V kozmetike nepoužívame žiadne umelé farbivá, živočíšny tuk, palmový olej a parabény.


Nenájdete u nás ani destilovanú vodu, ktorá sa z pokožky rýchlo vyparuje a vysušuje ju. Celá naša filozofia zabezpečuje, že v našich výrobkoch dostanete takmer 100% účinných látok. Nenájdete u nás ani žiadne „nafukovače“, umelé stabilizátory a nebezpečné konzervanty. Konzervant, ktorý v malej miere pridávame do našich prípravkov obsahujúcich vodu, je neutrálny a absolútne neškodný, a to aj pre citlivú pokožku a pokožku detičiek. Ide o synteticky vyrobenú konzervačnú látku, ktorá je schválená pre používanie v biokozmetike a obsahuje látky, ktoré sa nachádzajú v prírode. Nemôžeme ho nazývať ale prírodným, nakoľko je synteticky vyrobený. Výrobky, ktoré vodnú časť neobsahujú, konzervujeme čisto prírodnou zmesou silných antioxidantov (extrakt z grapefruitových jadier, rozmarínový extrakt, levanduľa, medovka). Tieto okrem toho, že zamedzia oxidácii olejov a masiel, pôsobia na pokožku antioxidačne, čistiaco a preventívne. Prípravky Dulcia natural sú úsporné.


Naša kozmetika obsahuje 99% účinných látok a tie určite na pokožke pocítite. Niekedy, hlavne pri prechode z bežnej kozmetiky na kozmetiku prírodnú, je potrebná adaptácia pokožky. Pokožka sa potrebuje zbaviť chemických látok a nasýtiť sa jej vlastných prirodzených látok. Adaptácia v tomto prípade môže znamenať jemne napnutú pokožku, resp. krátkodobé zhoršenie stavu pleti. Tieto príznaky po pár dňoch ustúpia a pleť sa Vám poďakuje za Vaše rozhodnutie vydržať. Nezabúdajme, že pokožka je obrovské zrkadlo vnútorného prostredia nášho tela. Pokiaľ sa Vaša pleť napriek obrovskej snahe prírodnej kozmetiky nezlepšuje, zamerajte sa na očistu organizmu aj zvnútra."
"Dulcia natural je prírodná kozmetika založená na báze rastlinných a bylinných extraktov,


čistých esenciálnych olejov, ovocia, vzácnej ružovej vody a aloe vera."


Detaily
na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 48 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 48 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop