Kategórie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Zoznam produktov výrobcu / značky: Dr. Feelgood

Dr.Feelgood už roky prináša na slovenský trh rastlinné oleje špičkovej kvality, tú najlepšiu prírodnú kozmetiku, aromaterpiu a  byliny čínskej medicíny. 

Snažíme sa zostať verní pôvodnej myšlienke: Prinášať iba prírodné produkty v čo najčistejšej a najvyššej kvalite ako sa dá. Pri výbere dodávateľov sa orientujeme hlavne podľa kvality ich produktov (tu sme nekompromisní) a samozrejme sa snažíme prinášať tieto produkty za čo najlepšiu cenu.

Potrebovali sme kvalitné základy pre miešanie krémov a bylinných macerátov a tak sme sa začali zaoberať aj dovozom a predajom rastlinných olejov, lebo už aj samotný nosný olej je veľmi dôležitý – oveľa dôležitejší ako sme si dovtedy mysleli.


Medzitým sa firma rozrástla o viacerých nadšencov a tak sme začali skúmať liečivé a omladzujúce vlastnosti rastlinných olejov a zistili sme, že ich benefity sú fantastické. Ochotne s nami testovali naše rodiny, kamaráti a ich kamaráti, a na základe nazbieraných vedomostí dnes vyberáme do našej ponuky len to, čo skutočne funguje.Aby sme boli bližšie ľudom na celom Slovensku, spustili sme prevádzku internetového obchodu. Zároveň sme vybudovali vlastnú výrobňu, kde naše výrobky vyvíjame a  testujeme. Hľadáme tie najlepšie suroviny, miešame, dlhodobo testujeme, opravujeme a  opäť testujeme. Produkt je hotový až vtedy, keď sme s  ním spokojní nielen my, ale aj naše rodiny a  priatelia. To oni sú našimi najprísnejšími kritikmi a  kontrolórmi. Až potom odovzdávame naše produkty na oficiálne schvaľovanie a  certifikáciu.

Detaily
Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek
Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop