Znížená cena Detské plienkové nohavičky MonPeri L 8-14kg, 20ks/bal Zväčšiť

Detské plienkové nohavičky MonPeri L 8-14kg, 20ks

3400

Nový produkt

Plienkové nohavičky MonPeri Pants sa ľahko naťahujú aj dávajú dole, nezosúvajú sa a vďaka bielemu dizajnu nie sú pod oblečením takmer vidieť. Nohavičky MonPeri Pants neobsahujú PVC, chlór, antioxidanty ani ďalšie nežiaduce látky.

Viac detailov

Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.


3,55 € s DPH

-50%

7,09 € s DPH

Chcete začať učiť vaše batoľa na nočník, ale desia vás kopy bielizne, ktoré budete musieť prať po prípadných nehodách? Skvelým riešením sú pre vás plienkové nohavičky MonPeri Pants. 

Ľahko sa naťahujú aj dávajú dole, nezosúvajú sa a vďaka bielemu dizajnu nie sú pod oblečením takmer vidieť. Nohavičky MonPeri Pants neobsahujú PVC, chlór, antioxidanty ani ďalšie nežiaduce látky, a preto nespôsobujú vyrážky.

Nový absorpčný systém rozkladá vlhkosť po celej ploche plienky MonPeri Pants, takže pokožka zostane suchá. Indikátor vlhkosti vám napovie, kedy je čas na výmenu. 

5 dôvodov, prečo používať detské plienky MonPeri

"Bezproblémovú funkčnosť a nadštandardnú kvalitu detských plienok MonPeri sme dosiahli dlhoročným štúdiom problematiky detských plienok v spolupráci s poprednými českými pôrodnicami a tiež vďaka spätnej väzbe od mamičiek."

1. Certifikáty kvality

Detské plienky MonPeri sú testované a certifikované českým zdravotníckym ústavom - SZÚ. Samotná výroba je realizovaná v partnerskej továrni, kde jednotlivé materiály najvyššej kvality a výrobný proces je pravidelne kontrolovaný a testovaný medzinárodnými organizáciami. Vďaka vysokej kvalite sme splnili všetky náležitosti a naše výrobky tak môžete nájsť aj na popôrodných oddeleniach slovenských nemocníc.

2. Už žiadne vyrážky!

Výhodou detských plienok MonPeri, na rozdiel od iných renomovaných značiek je, že nevedú k žiadnemu druhu vyrážky ani u citlivej pokožky.

3. Jednoduchá manipulácia

Výmena plienky u dieťaťa je rovnako súčasťou rodičovských povinnosti ako kŕmenie. Ako rodič najlepšie spoznáte, kedy Vaše dieťa potrebuje prebaliť. MonPeri prichádza ako úľava pre rodičov, ktorí majú prebaliť svoje novorodeniatko aj 10 až 12 krát denne. Sme si toho vedomí a preto je manipulácia s plienkami maximálne jednoduchá.

 pants návod.png

4. Ekologické zloženie

Detské plienky MonPeri vyrábame bez prímesí PVC, chlóru, antioxidantov, latexu, formaldehydu a ftalátov, tie u detí spôsobujú veľmi často alergie a astmu.

Plienky nie sú parfumované. Bielené sú horúcim vzduchom.

Nedráždia detskú pokožku a zaistia tak vášmu dieťaťu pokojný spánok.

Plienka je rozložiteľná na 70%.

Zloženie: netkanej textílie, buničina, elasten (Creora), SAP (BASF) a LDPE. Svojimi vlastnosťami spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších mamičiek a detí.

Zloženie obal: oxo-biodegradabilné plast - (LDPE s prídavkom aditíva d2w) Oxo-rozložiteľné plasty sú rozkladané prostredníctvom chemickej oxidácie. Rozklad môže byť iniciovaný prostredníctvom tepla, UV žiarenia či mechanického napätia. d2w plast je rovnako ako iné polyetylény hydrofóbny, čo prakticky znemožňuje biologický rozklad. Avšak potom čo je narušený oxidáciou, stane sa postupne hydrofilným a teda aj biologicky rozložiteľný. Počas biologického rozkladu je potom plast mineralizovaný na základné prvky a molekuly - predovšetkým oxid uhličitý a vodu. Degradácia je urýchlená faktormi ako je teplo, UV žiarenie či mechanická záťaž.

degradace-01[1].jpg

5. Nový absorpčný systém

Nový absorpčný systém pomáha vášmu dieťatku uzamknúť zápach, vlhkosť a zachovať suchú pokožku dieťaťa. Stará sa o to dostatočná vrstva buničiny, ktorá sa rozkladá po celej ploche plienky. Nohavičky majú výrez na pupok a indikátor vlhkosti, ktorý vám napovie, kedy je čas nohavičky vymeniť.

loga-2.png

Napísať názor

Detské plienkové nohavičky MonPeri L 8-14kg, 20ks

Detské plienkové nohavičky MonPeri L 8-14kg, 20ks

Plienkové nohavičky MonPeri Pants sa ľahko naťahujú aj dávajú dole, nezosúvajú sa a vďaka bielemu dizajnu nie sú pod oblečením takmer vidieť. Nohavičky MonPeri Pants neobsahujú PVC, chlór, antioxidanty ani ďalšie nežiaduce látky.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (3)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop