Kategórie

Informácie

Nové produkty

BIOFÁZA - intenzívne ošetrenie pokožky s využitím emzymaticej regenerácie (1/6).

BIOFÁZA - intenzívne ošetrenie pokožky s využitím emzymaticej regenerácie (1/6).

BIOFÁZA je ojedinelá metóda v starostlivosti o pleť, ktorá pomáha uchovávať jej sviežosť, posilňuje ochranu citlivej pleti, podporuje regeneráciu pleti s rozšírenými žilkami a prináša úľavu pri ďalších problémoch.

Výnimočnosť výrobkov spočíva najmä v tom, že neobsahuje enzými, ktoré by mali žiadúce účinky vyvolať, ale aktivuje enzými, ktoré naše telo vrátane pokožky prirodzene obsahuje. Hlavnými látkami, ktoré túto aktivitu vyvolávajú, sú kompozície éterických olejov. Všetky prípravky BIOFÁZY sú certifikovanou prírodnou kozmetikou.

A ako Biofázu používať?

Dve základné séra sú nemenné a nevyhnutné, práve vďaka ich vlastnostiam sa správne naštartuje enzymatická činnosť a podporí metabolizmus.

K dvom základným séram ja priradených ešte ďalších 8 kompozícií (sér):

Sérum šalvia

Sérum levanduľa

Sérum santal

Sérum koriander

Sérum rozmarín

Sérum calendula

Sérum bazalka

Sérzm tuja

Tieto séra sa používajú podľa typu pleti, alebo problematiky pleti vždy po použití dvoch základných sér. 

Jednotlivé séra sú veľmi príjemné riedke gély. Na pokožke zanechávajú hebký pocit a dobre sa vstrebávajú. Každé sérum obsahuje až sedem druhov špecificky pôsobiacich éterických olejov. Nová generácia výrobkov BIOFÁZA je výsledkom dlhodobého výskumu spoločnosti Nobilis Tilia a spĺňa nie len očakávanú bioaktivitu prípravku, ale všetky výrobky sú zároveň certifikovanou prírodnou kozmetikou (CPK).

POUŽITIE:

 1. 1x denne naneste na vyčistenú pleť, krk aj dekolt vstrebateľné množstvo Séra geránium a nechajte ho 10 minút pôsobiť.

 2. potom naneste rovnakým spôsobom Sérum tymián. Možno zaznamenáte jemné mravčenie - skvelé, to sa vaše enzýmy prebúdzajú!

 3. na záver si vyberte tretie sérum podľa účinkov a hlavne vône, ktorá napomôže rovno riešiť konkrétne problémy s pleťou. Naneste ho rovnakým spôsobom, teda 10 minút po aplikácii druhého séra.

Znásobiť očistu pleti môžete pomocou pleťových masiek. Doprajte si 2-3x týždenne intenzívnu starostlivosť a nechajte masky pracovať za vás! Či už si zmiešate svoju vlastnú masku zo Zeleného francúzskeho ílu, alebo siahnete po ukľudňujúcej Avokádovej maske či čistiacej Túžobníkovej maske.  Masky môžete ľubovoľne striedať. Proste si užívajte a plne vnímajte, ako vo vašich 20-30 minútach relaxácie masky odplavujú z pleti všetko nepotrebné.

Už teraz sa môžete tešiť na ďalší diel starostlivosti o pleť s BIOFÁZOU, kde sa zameriame na konkrétne typy pleti a to citlivú pleť a voľbu konkrétneho tretieho séra.

Zdroj: https://blog.nobilis.cz/detoxikace-ve-trech-krocich-1/

 

1Komentáre

  • Avatar
   Majka
   apr 17, 2018

   Biofáza je úplne super! Je to výborný kozmetický proces, pri ktorom dodám pleti všetky potrebné živiny, pleť sa úplne rozžiari. Veľmi rada si užívam polhodinku v pohodlí domova :)

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop