Kategórie

Informácie

Nové produkty

BASICLAB - rad ESTETICUS - inovatívny rad sér a starostlivosti proti vráskam

BASICLAB - rad ESTETICUS - inovatívny rad sér a starostlivosti proti vráskam

BasicLab Esteticus je inovatívny rad sér a starostlivosti proti vráskam na báze trehalózy, peptidov, retinolu a troch účinných foriem vitamínu C: kyseliny askorbovej, askorbylglukozidu, askorbyl-tetraizopalmitátu, ďalej kyseliny ferulovej, prírodného vitamínu E a kyseliny hyalurónovej s rôznymi veľkosťami častíc. Rad je venovaný všetkým typom pleti.

Prípravky a séra nielen že pomáhajú v boji proti procesom starnutia pokožky, ale prinášajú so sebou aj ďalšie výhody vyplývajúce z komplexného pôsobenia našich účinných látok.

 

OSVEDČENÉ FORMULY

Našou prioritou je účinnosť a bezpečnosť vybraných účinných látok

 Hydrolipidová bariéra sa nie náhodou nazýva aj hydrolipidovým plášťom – ako teplý a na mieru ušitý kabát totiž chráni našu pokožku pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Nesprávne fungujúca bariéra môže spôsobiť nadmerné vysúšanie pleti alebo, naopak, vyššiu produkciu mazu. Preto je také dôležité, aby sme sa o náš ochranný štít starali každý deň a starostlivo si vyberali kozmetiku, ktorá ho účinne posilní. Oplatí sa mať na pamäti, že zdravý hydrolipidový plášť je nenahraditeľný ochranca dobre hydratovanej pokožky, a tá sa nám potom odvďačí zdravým a krásnym vzhľadom.

Najlepšie prípravky pre účinnú starostlivosť o hydrolipidovú vrstvu, a teda aj o našu pokožku, sú tie, ktoré kombinujú látky z radu zvlhčovacích a zvláčňujúcich prostriedkov. Medzi najúčinnejšie zvlhčovače patria trehalóza, kyselina hyalurónová s nízkou a vysokou molekulovou hmotnosťou alebo močovina. Medzi zmäkčovadlá zasa patrí skvalén a bambucké maslo. Kozmetika pre každodennú starostlivosť by mala mala nielen vyživovať náš hydrolipidový kabát a účinne hydratovať pokožku, ale vďaka dodatočnému obsahu účinných látok, ako sú peptidy a koenzým Q10, by mala vyhladzovať už vytvorené vrásky a mať antioxidačný účinok.

Retinol je už niekoľko desaťročí známy derivát vitamínu A, ktorý má priaznivý vplyv na pokožku. Je to jedna z najsilnejších účinných látok s účinkami proti starnutiu, čo bolo aj vedecky dokázané. Stimuluje obnovu buniek a spomaľuje starnutie pokožky. Retinol má schopnosť preniknúť do hlbších vrstiev pokožky, kde stimuláciou funkcie fibroblastov zvyšuje produkciu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. Náš hrdina nielen spomaľuje procesy starnutia, ktoré prebiehajú v pokožke, ale je aj spojencom v boji proti akné: pre tínedžerov aj pre dospelých.

Retinol má dvojaké účinky: urýchľuje výmenu vonkajších vrstiev epidermy a odlupuje odumreté bunky. Vďaka tomu sa spomaľuje rohovatenie mazových žliaz, čo vedie k miznutiu čiernych komedónov a zníženiu tvorby mazu. Retinol navyše ovplyvňuje proces odlupovania epidermy, čím prispieva k zmenšeniu melanocytov a zníženiu množstva melanínu. Preto sa kozmetika s touto aktívnou látkou používa na odstránenie pigmentových škvŕn alebo akné.

Vitamín C má veľmi široké spektrum využitia. Pozitívnym pôsobením na syntézu kolagénových vlákien pomáha spomaliť proces starnutia pokožky, a tým ju vyhladiť a napnúť. Klinické testy potvrdzujú účinnú redukciu pigmentových škvŕn spôsobených slnkom, hormonálnymi zmenami a jazvami po akné. Priaznivý účinok bol zaznamenaný aj pri zmierňovaní zápalných reakcií pri akné. Vitamín C zjednocuje vzhľad pleti, a tak ju rozjasní a rozžiari. Okrem toho treba mať na pamäti, že vitamín C má priaznivý vplyv na utesnenie krvných ciev, čo prispieva k upokojeniu rozšírených ciev.

Popri vitamíne C sa v rade Esteticus objavuje aj kyselina ferulová, známa svojimi silnými antioxidačnými vlastnosťami. Má schopnosť absorbovať lúče UVA a UVB, vďaka čomu pôsobí ako prírodný opaľovací krém. Stimuluje syntézu elastínových a kolagénových vlákien, ktoré obnovujú matricu pokožky. Má protizápalové vlastnosti a znižuje erytém a začervenanie. Zabraňuje vzniku začervenaní a tie existujúce zmierňuje. Kyselina ferulová bráni predčasnému starnutiu v dôsledku negatívnych účinkov vonkajších faktorov. Navyše stabilizuje vitamíny C a E, a tak zvyšuje ich účinnosť. Antioxidačný účinok vitamínu C v kombinácii s kyselinou ferulovou zaručuje úspešný boj proti voľným radikálom.

Unikátny rad Esteticus ponúka až 8 typov sér na tvár, aby si každý z nás mohol zvoliť ošetrenie proti vráskam optimálne prispôsobené potrebám jeho pokožky.

Naše výrobky sú určené pre všetky typy pleti, môžu sa používať podľa potreby na deň a/alebo aj na noc.

Séra sú dostupné v dvoch variantoch: 15 ml a 30 ml.

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop