Informácie

Nové produkty

Biofáza

Biofáza je unikátnou metódou prírodného ošetrenia pokožky, založená na stimulácii enzýmov prirodzene v nej obsiahnutých. Pomáha uchovávať vitalitu pleti, posilňuje jej ochranu, podporuje regeneráciu a prináša úľavu pri celej rade problémov. Výnimočnosť metódy spočíva v tom, že výrobky neobsahujú enzýmy, ktoré by mali žiadúce účinky vyvolať, ale ...

Biofáza je unikátnou metódou prírodného ošetrenia pokožky, založená na stimulácii enzýmov prirodzene v nej obsiahnutých. Pomáha uchovávať vitalitu pleti, posilňuje jej ochranu, podporuje regeneráciu a prináša úľavu pri celej rade problémov. Výnimočnosť metódy spočíva v tom, že výrobky neobsahujú enzýmy, ktoré by mali žiadúce účinky vyvolať, ale aktivujú enzýmy, ktoré naše telo, vrátane pokožky, prirodzene obsahuje.

 
Hlavnými látkami, ktoré túto aktivitu vyvolávajú sú kompozície éterických olejov. Vedľa preukázateľného účinku Biofázy na pokožku, kedy dochádza k výraznému oživeniu jej vzhľadu, revitalizácii po opaľovaní alebo mrazivom počasí, celkovej detoxikácii a k podstatnému alebo úplnému vymiznutiu defektov pokožky ako je napríklad nadmerná suchosť a predčasná tvorba vrások, poruchy pigmentácie, akné, ekzémy, rozšírené žilky , jazvy a ďalšie. Vďaka obsahu éterických olejov ovplyvňuje prirodzeným spôsobom tiež psychický stav.

Detaily

Biofáza Počet produktov v kategórii: 6

Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop