Kategórie

Informácie

Nové produkty

Zoznam produktov výrobcu / značky: BioBag

BioBag ponúka jednoduché a hygienické riešenia pre domácnosti a komerčné kuchyne. Produkty sú certifikované a plne kompostovateľné - priedušné tašky, vrecia do kontajnerov na potravinový odpad, vrecia na potraviny a pre psíkov.  

Použitie našich vreciek a vriec na zhromažďovanie a kompostovanie organického odpadu pomáha dokončiť prirodzený cyklus vrátením potrebných živín späť do životného prostredia.

BioBag je už viac ako dve desaťročia odborným a významným dodávateľom v odvetví odpadového hospodárstva. Produkty pokrývajú rôzne spôsoby využitia iniciatív v oblasti odpadového hospodárstva. Kompostovateľné vrecia a vrecká pomáhajú bojovať proti problému vysielania organických látok na skládky. Použitie našich vreciek a vriec na zhromažďovanie a kompostovanie organického odpadu pomáha dokončiť prirodzený cyklus vrátením potrebných živín späť do životného prostredia.

BioBag ponúka jednoduché a hygienické riešenia pre domácnosti a komerčné kuchyne. Naše priedušné tašky, vrecia a kontajnery na potravinový odpad sa dodávajú v širokej škále vzorov a veľkostí, aby vyhovovali všetkým potrebám kuchyne. BioBags majú veľmi vysokú penetračnú bariéru proti baktériám, vírusom, spórom a plesniam. BioBags tiež zabezpečujú lepšie hygienické podmienky pre zberačov odpadu a zariadenia na kompostovanie. Použitím plne kompostovateľných vriec na kontajnery na odpadové linky zabezpečíte lepšiu hygienu a znížite potrebu čistenia kontajnerov.

Detaily
Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek
Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop