Kategórie

Informácie

Nové produkty

Zoznam produktov výrobcu / značky: Avril

Avril Cosmetics bola založená v apríli 2012. Poslaním kozmetiky Avril je vyrábať bio kozmetiku dostupnú pre každú ženu. Avril má 4 základné hodnoty: kvalita, ekológia, cena a služba.

KVALITA


BIO kozmetika Avril je veľmi náročná na kvalitu: farby sú intenzívne, textúry sú pohodlné, vône sú svieže a jemné, a výrobky majú dlhotrvajúci účinok!
 
Každý výrobok podlieha prísnym kontrolám kvality: testovanie bezpečnosti, stability a kompatibility, kontrola surovín a hotových výrobkov.EKOLÓGIA


Avril minimalizuje obaly: odstraňuje všetky zbytočné obaly, dáva prednosť veľkým baleniam. 
 
Bio - kozmetika Avril je certifikovaná nezávislou značkou - Ecocert, čo zaručuje, že najmenej 95% z celkového počtu ingrediencií sú prírodné alebo z prírodného pôvodu, a minimálne 10% všetkých zložiek pochádza z ekologického poľnohospodárstva.
 
A nakoniec, v súlade s európskymi predpismi, nerobia sa žiadne pokusy na zvieratách, či už ide o suroviny alebo hotové výrobky.
 
CENA
 
Cieľom kozmetiky Avril je, aby bio-kozmetika bola cenovo dostupná pre všetky ženy. Znižuje všetky zbytočné náklady: minimalizuje obaly, nerobí žiadne reklamy, nevyrába vzorky...

Detaily
na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 142 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 142 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop