Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

AROMATERAPIA

Aromaterapia je jednou z častí prírodnej medicíny. Aromaterapia je pôsobenie vonných látok z rastlín na človeka. Rastliny obsahujú vonné silice a ich extrahovaním získame éterické oleje niekedy nazývané aj esenciálne oleje.  Éterické alebo esenciálne oleje sú dve označenia pre tú istú vec. Záleží len na tom z akého prekladu autor vychádza. Vôňa ...

Aromaterapia je jednou z častí prírodnej medicíny. Aromaterapia je pôsobenie vonných látok z rastlín na človeka. Rastliny obsahujú vonné silice a ich extrahovaním získame éterické oleje niekedy nazývané aj esenciálne oleje.  Éterické alebo esenciálne oleje sú dve označenia pre tú istú vec. Záleží len na tom z akého prekladu autor vychádza. Vôňa éterických olejov pomáha pri rôznych problémoch. Esenciálny olej z eukalyptu alebo mäty pomáha pri prechladnutí, mandarínka upokojí Vaše dieťa, levanduľa prináša pokojný spánok ... Éterické oleje môžeme užívať vdychovaním pomocou inhalátorov, odparovačov a aromalámp, vnútorne  v sirupoch, tinktúrach aj cukríkoch a asi najčastejšie pri masážach, kúpeľoch a prikladaním obkladov. Návod na použitie nájdete pri každom éterickom oleji v našej ponuke. Najprv sa presvedčte či je esenciálny olej pre Vás vhodný a dodržiavajte základné pravidlá pre použitie:

Niektoré oleje sú veľmi koncentrované, preto ich používajte opatrne. Sú oleje, ktoré nie sú vhodné pre deti, iné zas pre tehotné ženy.

Éterické oleje sú výťažky z rastlín a môžu spôsobiť alergickú reakciu.

Nepoužívajte syntetické oleje.

Skladujte ich na tmavom a chladnom mieste.

Neaplikujte ich neriedené na pokožku.

Neaplikujte ich na zapálené alebo veľmi poranené miesta a ani na sliznice.

Detaily

AROMATERAPIA Počet produktov v kategórii: 119

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 119 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 119 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop