Kategórie

Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Zoznam produktov výrobcu / značky: Annemarie Börlind

Annemarie Börlind už 60. rokov vyvíja a vyrába vysoko účinné, prírodné produkty starostlivosti o pleť, telo, vlasy a dekoratívnu kozmetiku rovnako s čisto prírodným zložením. Annemarie Börlind vyrába koordinované bio produkty na ošetrovanie pleti v postupných krokoch. Čistenie, posilnenie, denná ochrana, nočná starostlivosť a starostlivosť o oči. Táto systematická starostlivosť zvyšuje účinnosť.

ANNEMARIE BÖRLIND JE RADOSŤ... JEDNODUCHO NEODMYSLITEĽNÁ SÚČASŤ ŽIVOTA„Všetko, čo pokožka potrebuje, možno nájsť v prírode. Len čaká na nás, kým to objavíme.”
- ANNEMARIE LINDNER (Zakladateľka spoločnosti)


Spojenie vedy a prírody nájdete v každom jednom produkte nemeckej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND - Natural Beauty. Jemnosť a sila je ukrytá vo výnimočných produktoch pre výnimočnú bytosť.


Čistota rastlinných ingrediencií. Voda z vlastného termálneho prameňa. Rešpekt k človeku i prírode. Preukázateľné výsledky na pokožke. Pleťová kompatibilita potvrdená dermatológmi a nezávislými testami. Certifikáty kvality a medzinárodné ocenenia.Tisíce spokojných zákazníkov vo vyše 30 krajinách celého sveta.


Kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND - Natural Beauty poskytuje systematickú starostlivosť o pokožku - od korienkov vlasov až po tú najmenšiu vrásku. V ponuke nájdete produktové rady zamerané na všetky typy a problémy pleti - každodennú aj doplnkovú starostlivosť, vďaka ktorým budete žiariť zdravím, a teda i krásou.


To je ANNEMARIE BÖRLIND - Natural Beauty
Prírodná kozmetika - Green brand

Detaily
na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 173 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 173 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop