Kategórie

Informácie

Nové produkty

Zoznam produktov výrobcu / značky: Alteya Organics

Alteya organics je výrobca certikovanej bio kozmetiky. Všetky výrobky sú certifikované v Amerike, so svetoznámym certifikátom USDA. Produkty Alteya Organics vyhravajú medzinarodné ocenenia od bio-kozmetických časopisov a organizacií.


Alteya Organics bola založená v roku 1999, ale pestovanie a starostlivosť o ruže je jej rodinnou tradíciou už viac ako storočie. Alteya Organics má vlasné bio-ružové polia, chránené svahmi dvoch majestátnych pohorí, ktoré sa nachádzajú v srdci bulharského ružového údolia, v krajine Thráckých kráľov a domovom najlepšieho svetového kvetu - bulharskej ruže.
Alteya Organics pestuje a zbiera kvety ruže a levandule, destiluje prémiové organické ružové a levanduľové esenciálne oleje a kvetové vody, podľa generácií starých receptov. Ponúka tiež širokú škálu organických rastlinných extraktov, olejov a bylín z ekologických regiónov Balkánu. Po dlhých rokoch rozsiahleho výskumu rozšírili vlastnú parnú destilačnú metódu, ktorá spája 400 rokov tradície s vedou, extrahuje kvetinové esencie, ktoré majú dermatologickú kvalitu a zachovávajú terapeutické vlastnosti a synergiu rastlín.
Niekoľko rokov výskumný tím Alteya Organics skúmal dávne tradičné recepty a zázračné účinky organického ružového oleja (ruže otto) na pokožku. Výsledkom tohto výskumu sú výnimočné kozmetické produkty pre starostlivosť o pokožku tváre a tela založené na starých, osvedčených receptoch, ktoré sú obohatené o špeciálne požiadavky pre starostlivosť o pleť moderného človeka. Kozmetika Alteya Organics je založená na exkluzívnej zmesi: komplex Bio-Damascena® Reviving Skin -čo predstavuje kombináciu organických esenciálnych olejov a výťažkov s organickou ružou Otto - navrhnutou na zlepšenie odolnosti pokožky voči environmentálnym faktorom a spomalenie procesu starnutia.Certifikáty a ocenenia:


  • UNaTrue Certified Organic USDA,

  • Vegan (Vegánske  - čisto rastlinné produkty bez živočíšnych produktov),

  • No Animal Testing (Bez testovania na zvieratách), 

  • Non-GMO (Bez GMO - geneticky modifikovaných látok), 

  • Gluten-free (bezlepkové – neobsahujú lepok).

Detaily
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop