Kategórie

Informácie

Nové produkty

Zoznam produktov výrobcu / značky: Acorelle

Značka Acorelle vznikla v roku 2005 vo Frespech, malej dedinke v srdci severozápadu Francúzska. Acorelle ponúka širokú škálu prírodných a bio výrobkov: parfumov, výrobkov pre depiláciu, starostlivosť o telo a starostlivosť pre bábätká.

Cieľom značky Acorelle je vytvárať výrobky čo najviac prírodné s ohľadom na rešpektovanie životného prostredia, skutočnú efektivitu a potešenie a radosť pri ich používaní.


Pri vytváraní zloženia výrobkov kladie zvláštny dôraz na výber zložiek - sú prírodné, účinné, inovatívne. Pri výrobe parfumov používa len najčistejšie ingrediencie - BIO pšeničný alkohol, extrakty z rastlín a éterické oleje v biokvalite, kvetové vody (hydroláty).


Certifikované parfumy sú 100% prírodné a až 92% všetkých zložiek v nich pochádza z biologického poľnohospodárstva. Parfémy sú zostavené na báze éterických olejov, ktorých koncentrácia je výnimočne vysoká a má aromaterapeutické účinky. Parfumy Acorelle sú teda oveľa viac než len vôňa, slúžia aktuálnym potrebám nositeľa - dodávajú energiu, upokojujú, zbavujú stresu, dodávajú pohodu a veselosť.


A čo vlastne tvorí parfém? Parfém je tradične zložený z takzvaných nót:


Hlava: vysoké tóny


Srdce: stredné tóny


Základ: nízke tóny

Detaily
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop